Şarkıcı Gülay yıllar sonra itiraf etti: Cezaevindeki bir hayranımla evlendim

“Cesaretin Var mı Aşka” şarkısıyla tanınan Gülay, yıllar önce ayrılmak zorunda kaldığı sevgilisinin geri dönmesini engellemek için cezaevindeki bir hayranıyla evlendiğini açıkladı.

Şarkıcı Gülay yıllar sonra itiraf etti: Cezaevindeki bir hayranımla evlendim

90'lı yıllarda seslendirdiği "Cesaretin Var mı Aşka" şarkısıyla pop müziğe damga vuranGülay, önceki akşam Emel Müftüoğlu'nun sunduğu sohbet programına konuk oldu. Hakkında bilinmeyenleri anlatan şarkıcı, yıllar önce cezaevindeki bir hayranıyla evlendiğini açıkladı."CEZAEVİNDEKİ BİR MAHKUMLA EVLİLİK YAPTIM"

Gülay, aşk acısı çektiği bir dönemde hayranıyla formalite evlilik yaptığını açıkladı.Gülay, "Şeffaf bir hayatım var ama kimseye de söyleme gereği duymadım. Cezaevindeki bir mahkumla evlilik yaptım. Bir aşk vakası bu. Çok âşıktım birine. Ama birlikte olmamamız gerekiyordu. Sonu belliydi. Çok sevmeme rağmen ayrılmak zorundaydık. Bir daha bana dönmemesi için biriyle olmam gerekiyordu. Başka biriyle de olamayacağım için en ideal aday cezaevinden biriydi. Bana hayran olan biriyle evlendim. Tamamen formalite evliliğiydi." dedi.YENİDEN EVLENDİ

Kağıt üstündeki evliliği bir süre sonra noktalayan Gülay, geçen yıl bir kez daha nikâh defterine imza attı ve işadamı Serkan Boran'la hayatını birleştirdi.

Kaynak: Hürriyet

ŞARKICI GÜLAY 40 KİLO VERDİ ŞARKICI GÜLAY SESSİZ SEDASIZ EVLENDİ

BİZE ULAŞIN