Şarkıcı Göksel'den Aleyna Tilki yorumu

Pop müzik şarkıcısı Göksel, Bursa’nın Gemlik İlçesi’nde bu yıl ikincisi düzenlenen Uluslararası Zeytin Festivali final konseri öncesi hayranlarıyla buluştu.

Şarkıcı Göksel'den Aleyna Tilki yorumu
"BEN SEVDİĞİM İŞİ YAPTIM"

Gemliklilerle sohbet eden Göksel, 25 yıldır müzik piyasasında adının olmasının püf noktalarını da anlattı. Üniversite yıllarında felsefe okuduğunu, hayatı sorgularken, müziğe duyduğu ilginin ağır bastığını açıklayan Göksel, mutluluğun formülü olarak da sevdiğin işi yapmayı gösterdi. "Müzik yaparak, kendime yalan söylememiş oldum. Sevdiğim işi yaptım" diye konuşan Ünlü Popçu Göksel, salonu dolduran gençlere de, "Ne yaparsanız yapın, ama sevdiğiniz işi yapın" diye konuştu."BİR ÇOCUĞUM OLSAYDI FENA OLMAZDI"

Duyguları yoğun hissettiğin zaman insan yaratıcılığının da yoğunlaştığını vurgulayan Göksel, şarkılarındaki melankoliyi de, bu duygularla oluşan yaratıcılığa bağladı. Kendisini hep müzikle tedavi ettiğini ifade eden Göksel, Müzik hayatında en çok Sezen Aksu'yu örnek aldığını dile getirerek, "Onun şarkılarıyla büyümüş olmak, ona vokalistlik yapmak, onu tanımak ve ondan çok şey öğrenmenin mutluluğunu yaşıyorum" dedi. Hayatında en çok anne olmak istediğini de vurgulayan Göksel, "Şu an ilk defa size itiraf ediyorum. Bir çocuğum olsaydı hiç fena olmazdı" diye konuştu."BENİM KIZIM OLSAYDI GECE KULÜBÜNDE SAHNELERE ÇIKAMAZDI"

16 yaşında alkollü ortamda sahnelere çıktığı için gündeme gelen Popçu Aleyna Tilki hakkında da konuşan Göksel, "Bir kızım olsaydı eğer 16 yaşında onu sahnelere çıkarırdım. Tabii ki bu gece kulübü olmazdı, sahneye çıkacağı yerler önemlidir." dedi.
BİZE ULAŞIN