Tesadüfen keşfedildi melek kanatlarını taktı

Tesadüfen keşfedildi melek kanatlarını taktı
2017'de Victoria's Secret'ın baş mankeni olacağı konuşulan Stella Maxwell'in Belçika'da başlayan, Avustralya ve ABD'ye uzanan hikayesini dinlemek için Cosmopolitan dergisi güzel mankenle bir röportaja imza attı:

ÜNİVERSİTEDE KEŞFEDİLDİ
Kuzey İrlandalı bir çiftin kızı olarak Belçika'da dünyaya gelen Stella, 13 yaşına kadar bu ülkede yaşadı. Fakat daha sonra diplomat olan babasının yeni görevi nedeniyle aile Avustralya'nın, Canberra şehrine taşındı. Eğitimine devam eden Stella, önce Quenn Margaret Koleji'ni, ardından Otago Üniversitesi'ni bitirdi. Ancak üniversite yıllarında tüm hayatını değiştirecek bir olay yaşadı ve bir ajans sahibi tarafından keşfedildi.
Stella Maxwell, podyumdaki ilk adımlarını 2009 yılı sonbahar- kış sezonunda Charles Anastase defilesinde attı. Bu defileyi Osman Yousefzada, Mara Hoffman, Fashion East, Luella, Giles, Jeremy Scott, Marc Jacobs, Moschino, Chanel, Fendi ve Balmain gibi modacıların şovları izledi. 2014 yılına gelindiğinde onu yine bir dönüm noktası bekliyordu; Victoria's Secret için seçilen modeller arasındaydı. 2015'te ise kanatları taktı ve melek unvanını almayı başardı.
ABD'de Los Angeles ve New York'ta birer evi bulunan modelin hayatı yoğun; seyahatlerle, iki şehir arasında mekik dokuyarak geçiyor. Aşk hayatının da iş hayatından geri kalır yanı yok. 25 yaşındaki Maxwell'in adı, ünlü isimlerle anılmıştı.

STELA HAKINDA BİLMEDİKLERİNİZ
Milyonlarca takipçisi olan pek çok meslektaşının aksine Stella'nın bir Twitter hesabı yok. Tabii sahteleri saymazsak...
Stella'nın en sevdiği şeyler arasında vintage kıyafetler, uzun araba yolculukları ve bir de telefonunda Scrabble oynamak geliyor.
Boyu 1.75 cm olan, 54 kilogram ağırlığındaki model düzenli spor yapıyor. Ama diyetle arası pek iyi değil.
BİZE ULAŞIN