Ahmet Kural ve Murat Cemir'den dizi müjdesi

Ahmet Kural ve Murat Cemcir, 'Çalgı Çengi İkimiz' filminin tanıtımı için Eskişehir'de hayranlarıyla buluştu. Sevilen ikili hayranlarına yeni bir dizi projesi ile karşılarına çıkabileceklerinin müjdesini de verdi.

Ahmet Kural ve Murat Cemir'den dizi müjdesi

Çalgı Çengi serisinin 2'nci filmi olan Çalgı Çengi İkimiz filminin tanıtımı için Eskişehir'e gelen başrol oyuncuları Ahmet Kural ve Murat Cemcir, hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılandı. Vatandaşlar ile buluşmadan önce basın mensuplarına açıklamalarda bulunan ikili, filmin çok iyi gittiğini belirterek, hayranlarına yeni bir dizi müjdesinin sinyallerini verdi.

"ESKİŞEHİR OLAĞANÜSTÜ BİR KENT"

Filmin başrol oyuncularından Murat Cemcir, Eskişehir halkının olağan üstü tatlı ve iyi insanlar olduğunu belirtti. Eskişehirlilerin sanatın her alanı ile ilgili olduğunu aktaran Cemcir, "Valla Eskişehir'den bir beklentimiz yok. Zaten Eskişehir bütün beklentileri karşılıyor her anlamda. Bir kere öğrenci şehri. İkincisi yerli lokal halk da olağanüstü tatlı ve iyi insanlar. Çünkü sanatın her alanı ile ilgileniyorlar en başında. Çok olağanüstü bir kent. Kentleşme çok iyi. Çiğ börek çok güzel bir şey" ifadelerini kullandı.

"FİLME BÜYÜK İLGİ VAR"

Murat Cemcir'in ardından konuşan Ahmet Kural, Eskişehir'e gıpta ile baktığını ve burada okumuş olmayı çok istediğini kaydederek, "Ah oluyorum. Çünkü üniversiteyi burada çok okumak istemiştim. Nasip olmadı. Konya'da okuduk. O da güzel oldu. Film çok güzel gidiyor. Çok büyük bir ilgi var. Kara kışa her şeye rağmen çok güzel" dedi.

"SENEYE YÜZDE DOKSAN BİR DİZİMİZ OLACAK"

Hayranlarına, yeni bir dizi yapabileceklerinin müjdesini veren ikili şu açıklamalarda bulundu:


"Seneye bu zamanlar yüzde 90 bir dizimiz olacak inşallah. Ama nedir bilmiyoruz daha. Sadece dizi diyebiliriz onun ismine. Kim ne olacak, Ahmet Kural var mı, Murat Cemcir var mı, Selçuk Aydemir mi çekiyor, başka bir diziyle ortak bir yayın mı yapacağız hiç bilmiyoruz."

YILIN FENOMEN ŞARKISI 'ÇALGI ÇENGİ İKİMİZ' FİLMİNİN GALASI GAZİANTEP'TE YAPILDI
BİZE ULAŞIN