‘Hayatına Sahip Çık’ dediler Nişantaşı’nda buluştular

‘Hayatına Sahip Çık’ dediler Nişantaşı’nda buluştular

Terör saldırılarına tepki olarak başlatılan Hayatına Sahip Çık hareketi etkinliklerinin ilki önceki gün Nişantaşı'ndaki Frankie İstanbul'da gerçekleştirildi. TURYİD Başkanı Kaya Demirer'in evsahipliğinde düzenlenen etkinliğe, dernek üyelerinin yanı sıra sanatçılar destek verdi. Geceye Çiğdem Kayalı, Mehmet Nane, Begüm Kütük, Sedef İybar, Başak Sayan, Ali-Rabia Güreli gibi iş, sanat ve magazin dünyasından ünlü isimler katıldı. Kaya Demirer, "Yaşantımızdan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğimizi her fırsatta haykıracağız" diye konuştu.

Hayatına Sahip Çık hareketine; Birleşmiş Markalar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Öncel, Kategori Mağazacılığı Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Alp Önder Özpamukçu, Turizm Restaurant Yatırımcıları ve İşletmecileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Demirer ve Tüm Restoranlar Lokantalar ve Tedarikçiler Derneği Genel Başkanı Ramazan Bingöl öncülük ediyor.

Bu hareket; Türk halkının yaşam standartlarını, değerlerini, kültürünü ve alışkanlıklarını hedef alan hain terör saldırılarına karşı tepki amacıyla başlatılmıştı.

BİZE ULAŞIN