'Olanlar Oldu'yu 3 günde 320 bin kişi izledi

Oyuncu Tuvana Türkay, Ata Demirer'in senaryosunu yazdığı ve başrolünde oynadığı BKM yapımı 'Olanlar Oldu' filmi ilk 3 günde yaklaşık 320 bin kişi tarafından izlendi. Demirer'in hembir kaptanı oynayıp hem de kadın kılığına girdiği filminin hasılatı ise bu gişe rakamıyla 4 milyonu geçti.

'Olanlar Oldu'yu 3 günde 320 bin kişi izledi
Komedyen Ata Demirer'in merakla beklenen filmi 'Olanlar Oldu', geçtiğimiz Cuma günü vizyona girdi. Film ilk 3 günde yaklaşık 320 bin kişi tarafından izlendi. Demirer'in hembir kaptanı oynayıp hem de kadın kılığına girdiği filminin hasılatı ise bu gişe rakamıyla 4 milyonu geçti.

Komedyenin bir önceki projesi 'Niyazi Gül Dörtnala' ise ilk 3 günde 200 bin kişi tarafından izlenmişti. Ata Demirer, en iyi açılış rakamını ise 2011 yılında çektiği 'Eyvah Eyvah 2' ile elde etti. Filmi o dönem 3 günde 800 bin kişi seyretmişti.

Türkay filmde; aşkta yüzü gülmeyen, ünlü bir dizi oyuncusunu canlandırıyor. Filmde Ata Demirer; hem 'Kaptan Zafer'i, hem de annesi 'Döndü'yü oynuyor. 'Kaptan Zafer'in gönlünü kaptırdığı 'Aslı', 'Döndü'nün de gönlünü fethetmek için elinden geleni yapıyor.

'OLANLAR OLDU' FİLMİNDEN KARELER OLANLAR OLDU FİLMİNİN FRAGMANI
BİZE ULAŞIN