Trump Kadınları, Beyaz Saray’ın yeni takım yıldızı mı olacak?

Seçimler, büyük kampanyalar ve beklentiler sonunda ABD’nin 45. Başkanı Donald Trump geçen hafta yemin törenini gerçekleştirdi. Seçim sonuçlarının kesinleştiği günden itibaren Trump balkon konuşması yaparak ailesiyle birlikte halkın karşısına çıktı. Elbette yanından hiç ayırmadığı ailesi de dikkatlerden kaçmadı.

Trump Kadınları, Beyaz Saray’ın yeni takım yıldızı mı olacak?

ÜÇ "LADY" VE ABD BAŞKANI TRUMP

Trump ailesinde yer alan kadınlar farklılıkları ile şimdiden gözler önünde ve yeni First Lady Melania Trump'ın halkın tacını nasıl taşıyacağı konusu ise merak ediliyor. Donald Trump, iki farklı evliliğinden iki kız çocuk babası. 1981 doğumlu Ivanka Trump ve 1993 doğumlu Tiffany Trump. Gökyüzü, Trump kadınları için neleri işaret ediyor?

SOSYAL MEDYA FENOMENİ TIFFANY TRUMP!

1993 doğumlu Tiffany, Trump ailesine başkanlık seçiminde tam desteğini gösterdi. Doğum haritasındaki gökyüzü hareketine göre Güneş ve Jüpiter konumu Terazi burcu olan Tiffany; görüntü, tarz ve duruşu ile oldukça popüler bir kimlik taşıyor. Natal haritasının Terazi ağırlıklı olması ve 10. evde etkisi gayet baskın ve kendinden emin bir karakter olduğunu da gösteriyor. 6 Şubat 2017 tarihi itibariyle Jüpiter Retro'su haritasında sanatçı kimliğini ve yeteneklerini siyaset dünyasına taşıyacağını da işaret ediyor.

Tiffany, Trump ailesinin hararetli ve yoğun yıllardan geçtiği bir dönemde dünyaya gelmiş. 2017 yılında ise gökyüzü yine o dönemleri aratmayacak, Hollywood starlarını gölgede bırakacak sansasyonel olaylara ya da haberlere karışabileceğini işaret ediyor.

TRUMP AİLESİNİN PARLAYAN YILDIZI, IVANKA TRUMP!

Babasının "favori" olarak ilan ettiği Trump'ın en büyük kızı 35 yaşındaki Ivanka, New York, 30 Ekim 1981 doğumlu. Yetki seviyesi, ağırlığı, güvenilirliği ile kendisini ailesine ve babasına ispat eden Ivanka, Amerikan basınında da "vekil eş", "gerçek first lady" gibi yakıştırmalarla yer aldı.

Ivanka'nın Ay burcu Yay ve Satürn ile ilişki halinde. Uzak ülkelere diplomatik ziyaretler yapabilir. Natal haritasında ateş ve hava elementinin ağırlıklı olması, Türkiye'den bir şekilde yolunun geçeceğini ya da iletişim de olunacağını işaret ederken, Türkiye siyaset arenasında yer alan First Ladyler ile aynı karede görülebileceğini de vurguluyor.

Ivanka Trump'ın Natal haritasına göre 2017 yılının nisan ve ekim aylarının zorlu geçebileceğini vurguluyor. 2009-2012 yılları arasında yaşananlar, sosyal ilişkileri, yakın çevresi ve evliliği hakkında basına bazı bilgiler farklı şekilde yansıyabilir.

SAĞ KOLU VE KALBİ, MELANİA TRUMP

Melania Trump, Amerikan basınına verdiği demeçlerde eşinin sağ kolu olduğunu belirtti. 26 Nisan 1970 doğumlu Melania, Natal haritasında Güneş, Satürn, Merkür, Venüs ve tepe noktası Boğa burcunda toplanıyor. Gökyüzü, dünya zevklerini seven, gösterişli ve moda düşkünü biri olduğunu işaret ediyor.

BEYAZ SARAY'DA ZOR GÜNLER…

Melania Trump, modaya öncülük yapacak gibi gözükse de Natal haritasında Ay konumu Oğlak'ta güçlü bir pozisyonda yer almıyor. Haritasında su elementinin az oluşu ABD'nin yeni First Lady'sinin zor yıllardan geçtiğini işaret ediyor. Satürn-Neptün ilişkisinin, 2015 yılının kasım ayından itibaren Melania Trump'ın hayatına keskin izler bıraktığını vurguluyor. Şubat ayında yaşanacak Güneş Tutulması, Plüton'un 2. evinde etkili olurken geçmiş ilişkilerinin deşifre olabileceğini vurguluyor. Trump ailesinin 2017 yılında en zorlanan aile bireyi Melania olabilir.

İŞTE İVANKA TRUMP'IN EV HALİ

BİZE ULAŞIN