Caner Erkin'in iddialarının ardından Asena Atalay sessizliğini bozdu

Caner Erkin geçtiğimiz günlerde oğlu Çınar'a yaptığı harcamaları gerekçe göstererek kendisine yönelik 451 bin 151 TL'lik ikinci bir icra takibi başlatan Asena Atalay ile ilgili sessizliğini sosyal medya hesabından bir yazı kaleme alarak bozan Erkin'in "Asena Atalay, evliliğimiz boyunca 3. kişilerle birlikte oldu" şeklindeki açıklamasının ardından eski eşi Atalay harekete geçti.

Caner Erkin'in iddialarının ardından Asena Atalay sessizliğini bozdu
Eski eşi Caner Erkin'in sosyal medya hesabından yaptığı sert açıklamadan sonra konuşmama kararı alan Asena Atalay, sessizliğini avukatı aracılığıyla bozdu.

"EVLİYKEN 3. KİŞİLERLE BİRLİKTE OLDU" DEMİŞTİ

Ünlü sunucunun avukatı Beyza Sındıraç, Erkin'in sosyal medyada "Asena Atalay, evliliğimiz boyunca 3. kişilerle birlikte oldu" demesi üzerine önceki gün yazılı açıklama yaptı. Sındıraç, şunları söyledi:

"CANER ERKİN'İ ALDATMADI"

"Caner Bey çocuğu için ödemesi gereken masrafları ödemediği gibi eski eşi ve çocuğunun annesini halkın gözünde küçük düşürerek kamuoyunda kendini haklı gösterme çabası içine girmiştir. Müvekkilim, Caner Erkin'i aldatmamıştır. Asena Hanım'ın kişilik haklarına yapılan her türlü saldırıdan dolayı manevi tazminat hakkımız saklıdır."




BİZE ULAŞIN