Gelinler saçına çiçek takacak makyajda doğallığa yönelecek

Bu yılın gelinleri; örgülü saçları ve doğal dalgaları tercih edecek. Makyajda ise doğal tonlar ön planda olacak. 2017 düğünlerinde, çiçekler ve vintage aksesuvarlarla bohem rüzgarlar esecek

Gelinler saçına çiçek takacak makyajda doğallığa yönelecek
Bir gelinin güzelliğini ortaya çıkaran en önemli unsurların başında, şüphesiz saç ve makyaj geliyor. Hayatınızın en özel gününde kusursuz görünmek için; hem cilt renginize uygun, hem de trendleri yansıtan bir makyaj ve saç stilini tercih etmelisiniz. Peki 2017'de gelinler nasıl görünecek? Hangi trendler, gelin saçı ve makyajına yön verecek? İşte trendy öneriler...
ÇİÇEK TAÇLAR: Bohem bir görünüm isteyen gelinler, saçlarını taç şeklindeki çiçeklerle süsleyebilir. Doğal haline bırakılmış dalgalı saçlar veya yarım örgülü saç modelleriyle birlikte bu taçları kullanabilirsiniz. Taç istemiyorsanız, saç örgünüzün aralarına çiçekler iliştirebilirsiniz.
VINTAGE AKSESUVARLAR: 2017'de tüm gelinlerin saçlarında göz alıcı aksesuvarlar göreceğiz. Bunların başında da vintage bir hava estiren, nostaljik saç aksesuvarları geliyor. İnciler, altın görünümlü metaller, parlak taşlar ve romantik boncuklar; bu stilin olmazsa olmaz unsurları. Açık bırakılmış dalgalı saçlar veya yarım örgülü modelleri, vintage parçalarla tamamlayabilirsiniz.
DOĞAL MAKYAJ: Bir gelinin masumiyetini ve doğallığını yansıtmanın en iyi yolu, yok gibi görünen bir makyaj uygulamak. Hafif pembe yanaklar, sedef ışıltısına sahip gözler, bolca rimel ve doğal pembe tonlarda bir ruj... Son trendleri yansıtan doğal bir gelin makyajı için gerekenler bunlar...
YARIM ÖRGÜLER: Günlük yaşamdan kırmızı halıya kadar pek çok farklı ortamda tercih edilen yarım örgülü saç modelleri, bu yıl da popülerliğini sürdürecek. Yaz gelinlerinin de tercihi olan bu modelde; saçlara enseden birkaç tutam örgü yapılıp gerisi açık bırakılıyor. Alnın üzerinden iri bir taç gibi örülüp diğer bölümleri açık bırakılan modeller de çok popüler. Yarım örgülerle, bohem aksesuvarların mükemmel bir uyum yakaladığını hatırlatalım.
KEDİ GÖZÜ: Makyajda gözlerine vurgu yapmak isteyen gelinler, kedi gözü stilini tercih ediyor. Gözler ne kadar koyu ve kedi gözü biçimi ne kadar keskin olursa, saçlarda bir o kadar sade ve iddiasız bir modeli tercih etmek gerekiyor.
ALTIN RENGİ FAR: Gül ve pembe tonları kullanmadan da romantik tarzda bir gelin olabilirsiniz. Metalik tonların çekiciliğini gözlerinize taşıyacak olan altın rengi farlar, bu yıl hiç olmadığı kadar popüler. Altın ışıltısıyla çok canlı bakışlara sahip olabileceğinizi unutmayın.
BİZE ULAŞIN