‘1.5 senedir TÜM hayatım boks oldu’

‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’te bir boksörü oynayan Kerem Bürsin: Boksu önceden spor için yapıyordum ama bu dizi için 1.5 yıldır bütün hayatım boks oldu

‘1.5 senedir TÜM hayatım boks oldu’
Atv'de yayınlanan 'Bu Şehir Arkandan Gelecek' adlı dizide bir boksör olarak ekrana gelen oyuncu Kerem Bürsin, önceki akşam Karaköy'de yapılan çekimler sırasında objektiflere takıldı. Set arasında gazetecilerle sohbet eden oyuncu, dizideki rolüyle ilgili şunları söyledi: "Boksu eskiden spor amaçlı yapıyordum ama bu dizi için son 1.5 senedir bütün hayatım boks oldu. Norveç'ten hoca getirttik. Sakatlanmalar da oluyor ama alıştım. Ringteki psikolojiyi anlamak önemli benim için." Bir süredir kendisi gibi oyuncu olan Serenay Sarıkaya'yla birlikte olan Bürsin, kendisine sinemadan da tekliflerin geldiğini fakat şu an sadece diziye odaklandığını söyledi. Oyuncu, gazetecilerin, "Sevgiliniz Serenay Hanım geçtiğimiz günlerde Nişantaşı'nda annesiyle birlikte alışveriş yapıyordu. Aynı eve taşındığınız doğru mu?" sorusunu, "Yapmayın bunu!" diyerek geçiştirdi.

'BUNU BANA SORMAYIN'
Dizideki öpüşme sahnelerine sevgilisinin ne tepki verdiği merak edilen oyuncu, "İkimiz de profesyonel olarak bu işi yapıyoruz. İş ile özel hayatı birbirine karıştırmıyoruz" dedi. Bürsin "Romantik misiniz?" sorusuna ise "Romantik miyim bilmiyorum. Bunu başkalarına sormak lazım" diyerek sete döndü.
BİZE ULAŞIN