Tarkan: Dört yıldır hazırladığım albümü yazın çıkaracağım

Darüşşafaka yararına önceki gece konser veren Tarkan’dan hayranlarına müjde: Dört yıldır çalıştığım pop albümümü sıcaklar gelince çıkaracağım. Şarkılar size layık olacak

Tarkan: Dört yıldır hazırladığım albümü yazın çıkaracağım

Megastar Tarkan, önceki gece Volkswagen Arena'da Darüşşafaka yararına bir konser verdi. Biletleri haftalar öncesinden tükenen konserde, Tarkan'ı yaklaşık 6 bin kişi izledi. Yaza çok iddialı bir albüm çıkaracağını söyleyen Megastar, şöyle konuştu: "Bu gece eski ve yeni şarkılarımı karışık olarak söylüyorum. Fakat yeni albüm de yolda. Üzerinde üç-dört yıldır çalıştığım bir pop albümü geliyor. Albüm konusunda içim çok rahat; şarkılarım sizlere layık olacak. Yeni albümü, sıcaklar gelince çıkaracağım."

ABD’DE TARKAN ÇILGINLIĞI!

SANAT MERKEZİ AÇILACAK
Cemiyet hayatının ünlü isimlerinin de izlediği konserden elde edilen gelir, yeni kurulacak olan Darüşşafaka Sanat Merkezi'ne aktarılacak. Merkezde; piyano, keman, çello, saksafon, perküsyon odaları, şan eğitimi, resim, heykel atölyeleri ve drama salonu bulunacak.

NEW YORK, TARKAN KONSERİNİ BEKLİYOR
Tarkan, 2-3 Mart'ta New York'taki Hammerstein'da konser verecek. Megastar, 5 Mart'ta ise Los Angeles'taki The Novo'da hayranlarıyla buluşacak. Konser öncesi, şehirdeki onlarca billboard'a ünlü şarkıcının afişleri asıldı. Time Out New York Magazine dergisinde de Tarkan'ın konser ilanı yer aldı.

BİZE ULAŞIN