Demet Akalın ile Aleyna Tilki barıştı

Müzik dünyasının iki ünlü ismi arasındaki kavga geçtiğimiz günlerde tatlıya bağlandı. Aleyna Tilki, arasının açık olduğu Demet Akalın'a "O benim idolüm, kendisini çok seviyorum" diyerek barış çubuğu uzatmış, Akalın ise genç meslektaşını affettiğini açıklayarak "Aferin ona" demişti.

Demet Akalın ile Aleyna Tilki barıştı

Geçtiğimiz haftalarda yaşadıkları polemiklerle gündemden düşmeyen Demet Akalın ve Aleyna Tilki barıştı, ardından da bir araya geldi.

POLEMİK ÇOK UZUN SÜRMEDİ


Aleyna Tilki'nin "basit insanların çok fanı olur" sözlerine sinirlenen Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde sosyal medyasından canlı yayın yaparken radyoda Aleyna Tilki'nin bir şarkısı çıkmış, "Bu şarkıya dayanamıyorum" diyerek radyoyu kapatmıştı. Bunun üzerine Aleyna Tilki ve Demet Akalın arasında polemik başlamıştı.

Ancak Akalın ve Tilki arasındaki küslük uzun sürmedi; buzlar eridi. Demet Akalın, Tilki'nin yeni albüm çıkaracağını kendi twitter hesabından duyurdu, Tilki de ona yanıt verdi."BEN İSTEDİĞİMİ MANŞET YAPARIM"

Son olarak Demet Akalın gece yarısı Aleyna Tilki ile beraber olduğu bir fotoğrafı 'Kalbinde kırılmadık yer mi bıraktım' yazarak Instragram'ında paylaştı. Takipçilerinden gelen 'reklam mı?' eleştirilerine cevap veren Akalın 'Reklam için hesabıma para yatırmaları lazım. Ben istediğimi manşet yaparım! O çok isteyenler daha çok bekler' ifadelerini kullandı.

BİZE ULAŞIN