Cizre'li Mehmet Şulan: Şaka olsun diye çektik, iş ciddiye bindi

Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde oturan ve İngiliz şarkıcı Anne Marie'nin 'Rockabye' şarkısında, 'Smule' adlı program ile yaptığı düet binlerce beğeni alan Mehmet Ali Şulan, "Okuduğum parça bana ait. Ben de öyle değerlendirmek istedim, sadece şakasına öyle yaptım iş ciddiye gitti, valla hoşuma gitti." dedi.

Cizre'li Mehmet Şulan: Şaka olsun diye çektik, iş ciddiye bindi

İngiliz şarkıcı Anne Marie, Sean Paul ile seslendirdiği, 'Rockabye' düetini, Cizreli Mehmet Ali Şulan da 'Smule' uygulamasından yaptı. Marie ve Cizreli Şulan'ın seslendirdiği düet internette ve sosyal medya üzerinden binlerce beğeni aldı. Bir anda günün en çok izlenen ve konuşulan adamı haline gelen Mehmet Ali Şulan, bir müzik grupları olduğunu ve kafelerde müzik çaldıklarını, söz konusu telefon programına girip telefonuna yüklediğini anlattı."ÇOK HOŞUMA GİTTİ"

Şulan, şöyle konuştu: "Orada gördüm ve ritim olarak hoşuma gitti. Ben de eşlik ettim zaten okuduğum parca bana ait. Ben de öyle değerlendirmek istedim. Sadece şakasına öyle yaptım, iş ciddiye gitti. Valla hoşuma gitti, çok beğendim. "

İNGİLİZ ŞARKICI MARİE İLE CİZRELİ MEHMET ALİ'NİN DÜETİ REKOR KIRIYOR
BİZE ULAŞIN