ABD'li sanatçı Della Miles: Türkler çok kibar

ABD'li sanatçı Della Miles, "Sahnede ve sahne dışında Türk insanından gördüğüm kibarlığı asla unutamam. Burası çok güzel bir ülke ve buraya geldiğim için çok mutluyum." dedi.

ABD'li sanatçı Della Miles: Türkler çok kibar

"TÜRKLERDEN GÖRDÜĞÜM KİBARLIĞI ASLA UNUTAMAM"

Uzun yıllar Michael Jackson ve Whitney Houston başta olmak üzere birçok ünlü sanatçının vokalistliğini yapan ABD'li sanatçı Della Miles, "Sahnede ve sahne dışında Türk insanından gördüğüm kibarlığı asla unutamam. Burası çok güzel bir ülke ve buraya geldiğim için çok mutluyum." dedi.

Miles, müzik için doğduğunu dile getirerek, "Benim hayatım müzik ve hedefim olabildiğince çok insana ulaşabilmek. Böylece müziğe olan sevgimi daha çok kişiyle paylaşabilirim." diye konuştu.

"TÜRKİYE'NİN NE KADAR MUHTEŞEM OLDUĞUNU HER YERDE ANLATIYORUM"

Sanatçı Miles, Türkiye'ye birkaç yıl önce ilk kez geldiğini söyleyerek, şu bilgileri verdi:

"Sahnede ve sahne dışında Türk insanından gördüğüm kibarlığı asla unutamam. Burası çok güzel bir ülke ve buraya geldiğim için çok mutluyum. Sahip olduğunuz bu toprakların ve Türk insanının korunması ve kollanması için tanrıya dua ediyorum. İşim nedeniyle Avrupa ve hatta dünyayı dolaşıyorum. İnanın bana ülkenizin ne kadar muhteşem ve sevgiyle dolu olduğunu gittiğim her yerde anlatıyorum."BİZE ULAŞIN