Bir zaferin anısına zamansız şarkılar senfonisi

İskender Paydaş’ın yeni projesi Zamansız Şarkılar Senfonik, müzik tutkunlarıyla anlamlı bir günde ilk buluşmasını gerçekleştirdi. Paydaş’a gecede Serkan Çağrı, İpek Açar, Atiye gibi ünlü isimler de destek verdi

Bir zaferin anısına zamansız şarkılar senfonisi

18 Mart'ta Fulya Sanat Merkezi'nde düzenlenen Zamansız Şarkılar Senfonik adlı konserde Çanakkale Zaferi'yle tarih yazan şehitlerimiz anıldı.

GURURLU VE DUYGUSAL
İskender Paydaş, yeni projesini sahnelerken duygularını şu sözlerle dile getirdi: "Bugün kendimi hem heyecanlı, hem gururlu, hem de çok duygusal hissediyorum. İlk olarak Çanakkale Zaferi'nin 102'nci yılını kutladığımız bu anlamlı günde şehitlerimizin anısının önünde saygıyla eğiliyorum. Şarkıları senfonik olarak yeniden düzenleyerek sahneye taşımak her zaman hayalimdi. Ekip arkadaşlarımla altyapı kurulumundan ses sistemine kadar oldukça özenli bir çalışma yürüttük. Hepimiz çok yorulduk, ama gecenin duygusal enerjisi ve bizi yalnız bırakmayan konuklarımız ile gerçekten mükemmel bir gece geçirdik."

Konserde konuk olarak sahneye çıkan, Atiye, Serkan Çağrı, Özgün, Çiğdem Erken, İpek Açar ve Mirkelam'ın yanı sıra, İskender Paydaş'ın yıllardır orkestrasında solist olarak yer alan Ozan Ünlü, Şebnem Keskin de performansları ile alkış yağmuruna tutuldu. Alper Kömürcü'nün orkestra şefliğindeki senfoni orkestrası ile gerçekleştirilen Zamansız Şarkılar Senfonik konseri, Beşiktaş Belediyesi'nin desteği ile sahnelendi.

BİZE ULAŞIN