‘Bana alternatifsiz bir güç veriyorsunuz’

TİM’de sahneye çıkan Sibel Can hayranlarına seslendi: Bana güç veriyorsunuz, alternatifsiz bir güç bu! Buna her zaman şükrediyorum

‘Bana alternatifsiz bir güç veriyorsunuz’
Ünlü sanatçı Sibel Can, önceki akşam TİM Maslak Show Center'da konser verdi. Baki Kemancı yönetimindeki orkestrasıyla seslendirdiği şarkıları ve sahne performansıyla seyirciye üç saatlik şölen yaşatan Can, geniş repertuvarıyla dinleyicilere zamanda yolculuk deneyimi yaşattı.

'İNANOĞLU BABAM GİBİ'
Programına Türk sanat müziği ile başlayan Can'ın, bu seçimini duayen isimler Türker İnanoğlu ve Fahrettin Aslan'ın sevdiği şarkılar doğrultusunda yaptığı öğrenildi. İlk olarak 'Gelse O Şuh Meclise' şarkısını seslendiren sanatçı, "Hepiniz ailemdensiniz, ben sizlerle büyüdüm. TİM sahnesi benim için çok özeldir. Türker İnanoğlu benim baba yerine koyduğum büyüğümdür. Başımın tacıdır, Allah ona uzun ömürler versin" dedi. Can, dinleyicilerine de "Bana güç veriyorsunuz, alternatifsiz bir güç bu. Her zaman bunun için şükrediyorum" diye seslendi. Ünlü sanatçıyı dinlemeye gidenler arasında Bülent Serttaş, Bülent Bilgiç ve Aslı Hünel de vardı. Can, sadece konserini izlemek için İran'dan gelen hayranına da teşekkür ederek onunla karşılıklı şarkı söyleyip dans etti.
BİZE ULAŞIN