İşte Kenan İmirzalıoğlu'nun yeni yatırımı

Geçmişte yatırım amacıyla İstanbul'un tarihi semtlerinde eski bina satın alıp yenileyen Kenan İmirzalıoğlu, artık toprağa yatırım yapıyor. 42 yaşındaki oyuncu son olarak Çerkezköy'de 10 dönüm tarla aldı.

İşte Kenan İmirzalıoğlu'nun yeni yatırımı
Çocukluğu ailesinin yaşadığı Ankara'daki köyde çiftçilikle geçen Kenan İmirzalıoğlu, topraktan kopamadı. Yakın zamana kadar amcasının oğluyla birlikte Cihangir ve Tarlabaşı semtlerinden eski binaları alıp yenileyerek satışa çıkaran veya kiralayan oyuncu şu sıralar tarlaya yatırım yapıyor.

Habertürk'te yer alan habere göre; tecrübeli oyuncu, Tekirdağ'ın İstanbu'a en yakın ilçelerinden Çerkezköy'de 10 dönüm tarla aldı.

ÇİFTLİK KURACAK

İlçe merkezine yakın konumdaki arsayı kendi üzerine kayıt ettiren oyuncunun burada çiftlik kurmak istediği konuşuluyor. Kenan İmirzalıoğlu ve eşi Sinem Kobal, çalışmadıkları dönemleri İstanbul yerine Çerkezköy'de yaptıracakları çiftlikte geçirmeyi planlıyor.

BEYKOZ'DAN EV ARIYORLAR

Evlendikten sonra Emirgan'a taşınan Kenan İmirzalıoğlu-Sinem Kobal çiftinin, şehir gürültüsünden tamamen uzaklaşabilmek için Beykoz'da ev arayışına girdikleri öğrenildi.
BİZE ULAŞIN