Nihat Doğan ile Ömür Varol birbirine girdi

Yorumcu Nihat Doğan'ın konuk olduğu 'Söylemezsem Olmaz' programında, programı hazırlayan ve sunan Ömür Varol ile yayın sonunda yumruk yumruğa kapıştığı iddia edildi. Büyük kavgayı, araya giren güvenlik görevlileri ve çalışanların güçlükle yatıştırdığı ileri sürüldü.

Nihat Doğan ile Ömür Varol birbirine girdi

İddiaya göre; siyasi haberlerde yorum yapmakta zorlanan programın kadın yorumcusu Bircan İpek, magazin haberlerine neden daha fazla yer verilmediğini sordu.

NİHAT DOĞAN TARTIŞMAYA KATILDI

Medyaradar'da yer alan habere göre; Ömür Varol da reytinglerin zirvede olduğunu, kimsenin magazinle ilgilenmediğini zaten yeterince magazin haberi yayınlandığını söyledi. Tartışmada sesler yükselince bu kez araya Nihat Doğan girdi.

Nihat Doğan da daha fazla magazin haberi istediğini söyledi. Ömür Varol da bundan sonra sadece magazin haberleri yayınlanacağını ama bu durumda kendisinin olmayacağını belirtti. Tartışmada sesler iyice yükseldi ve itişmeler yaşandı.

KAVGAYA ÇALIŞANLAR MÜDAHALE ETTİ

İtişme yumruklaşmaya dönüştü. Stüdyo koridorlarındaki büyük kavgaya güvenlik görevlileri ve çalışanlar müdahale etti.

Programın akıbetinin ne olacağı henüz belli değil. Ömür Varol'un bundan sonra bu projede kesinlikle çalışmak istemediği, Nihat Doğan ve Bircan İpek'inse "Söylemezsem Olmaz"da devam etmek istedikleri iddia ediliyor.

BİZE ULAŞIN