Emine Ün'den İbrahim Erkal paylaşımı

Dün beyin kanaması geçiren ve evinin otoparkında baygın bulunan şarkıcı İbrahim Erkal'ın tedavisi yoğun bakımda sürüyor.

Emine Ün'den İbrahim Erkal paylaşımı
İstanbul'da evinin otoparkında baygın halde bulunan sanatçı İbrahim Erkal (50), yoğun bakımda tedavi altına alındı. Üzücü haberi alan ailesi, yakınları, sevenleri ve dostları hastaneye koştu.

SAĞLIK DURUMU CİDDİYETİNİ KORUYOR

Erkal'ın tedavi gördüğü hastane yetkilileri dün son durumla ilgili şu açıklamayı yaptı: "Beyin kanaması ön tanısı ile hastanemize getirilen evinin otoparkında düşmüş olarak bulunan Erkal'ın son derece ciddi beyin kanamasının olduğu saptanmış olup hastamız derin koma durumundadır. Hastamız ameliyata alınmıştır." 2.5 saat süren ameliyattan çıkan sanatçının sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

"DUALARIMIZ SENİNLE"

Erkal'ın hastaneye kaldırılmasının ardından 1997 yılında Canısı adlı TV filminin baş rolünde oynadığı oyuncu Emine Ün, sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımda bulundu. Erkal'ın fotoğrafını paylaşan ün altına "Çok üzgünüm...O hem sevilen bir sanatçı,hem eş,hem baba, hem arkadaş, hemde çok iyi bir insandır. Sevgili arkadaşım İbrahim inşallah bu zor dakikaları atlatacak,az önce eşimle hastaneye gittik, eşinden ve yakınlarından beyin kanaması sonucu ameliyatta olduğunu öğrendik, ne kadar perişan olduklarını anlatmak mümkün değil.Allahım önce eşine ve çocuklarına, yeni doğmuş bebeğine sonra tüm sevenlerine bağışlasın.Acil şifalar diliyorum.En kısa zamanda güzel haberlerini almayı ümit ediyorum.Dualarımız seninle" notunu düştü.

İBRAHİM ERKAL'IN EŞİ VE ÇOCUKLARI KİMDİR? YOĞUN BAKIMA KALDIRILAN İBRAHİM ERKAL'IN SAĞLIK DURUMU NASIL? İBRAHİM ERKAL'IN SAĞLIK DURUMU HAKKINDA YENİ AÇIKLAMA GELDİ Mİ? - İBRAHİM ERKAL'IN SON DURUMU NASIL OLDU? İBRAHİM ERKAL KİMDİR? İBRAHİM ERKAL HAKKINDA İLGİNÇ DETAY! 10 GÜN ÖNCE... İBRAHİM ERKAL'I EVE GETİREN VALENİN İFADESİ ALINDI
BİZE ULAŞIN