Hasan Akgün, İbrahim Erkal ile ilgili iddialara isyan etti

İbrahim Erkal'ın eşi Filiz Erkal'ın (Akgün) amcası Hasan Akgün, sosyal medyada İbrahim Erkal ile ilgili çıkan dedikodulara isyan etti.

Hasan Akgün, İbrahim Erkal ile ilgili iddialara isyan etti
Dün evinin otoparkında baygın halde bulunan İbrahim Erkal'ın son tetkiklerine göre yeni bir kanama olmadığı ancak tedaviye rağmen beyin ödeminin arttığı belirtildi. Sosyal medyada bazı sahte hesaplardan İbrahim Erkal'ın hayatını kaybettiği yönünde iddialar ortaya atılmıştı.

"GÜNAHTIR, YAZIKTIR..."

Hasan Akgün, Seda Sayan ve Faik Öztürk hastaneye gelenler arasındaydı. Ziyaret öncesinde kısa bir açıklama yapan Akgün "İlk 24 saati daha henüz doldurmadık bu çok önemli. Arkasından 72 saati bekleyeceğiz. Yapılması gereken müdahale tıbbı olarak yapıldı. Herhangi bir değişiklik yok. Çeşitli haberler çıkıyor, yanlış şeyler arkadaşlar. Bunlar günahtır, yazıktır, onun da ailesi var" dedi. Seda Sayan ise "Dua edeceğiz" diye konuştu.

SAĞLIK BAKANI AKDAĞ: MAALESEF DURUMU CİDDİ


Sağlık Bakanı Recep Akdağ, beyin kanaması geçiren ve ameliyat edilen ünlü sarkıcı İbrahim Erkal'ın sağlık durumu hakkında bir açıklama yaptı. Bakan Recep Akdağ, "Bu sabah İbrahim Erkal kardeşimle ilgili malumat aldık. Dün de görüşmüştüm başhekimle. Maalesef durumu ciddiyetini muhafaza ediyor. Her hangi bir olumlu yöne doğru hastalığında gitme eğilimi yok. Arkadaşlarımız gayret ediyorlar" diye konuştu.

SOSYAL MEDYADAN DA AÇIKLAMA YAPILMIŞTI

Sosyal medyada bazı sahte hesaplardan İbrahim Erkal'ın hayatını kaybettiği yönündeki paylaşımlara karşın Facebook'taki İbrahim Erkal sayfasından yapılan açıklamada "Sosyal medyada dolaşan gerçeği yansıtmayan haberlere itibar etmeyin lütfen. Sanatçımız İbrahim Erkal, yoğun bakım sürecinde olup tedavisi devam etmektedir. Siz sevgili dostlarımızdan ricamız dualarınızı eksiz etmemenizdir. Saygılarımızla" denildi.
İBRAHİM ERKAL'IN EŞİ VE ÇOCUKLARI KİMDİR? EMİNE ÜN'DEN İBRAHİM ERKAL PAYLAŞIMI YOĞUN BAKIMA KALDIRILAN İBRAHİM ERKAL'IN SAĞLIK DURUMU NASIL? İBRAHİM ERKAL'IN SAĞLIK DURUMU HAKKINDA YENİ AÇIKLAMA GELDİ Mİ? - İBRAHİM ERKAL'IN SON DURUMU NASIL OLDU? İBRAHİM ERKAL KİMDİR? İBRAHİM ERKAL'I EVE GETİREN VALENİN İFADESİ ALINDI
BİZE ULAŞIN