Şahan Gökbakar eşine rakip çıktı

Şahan Gökbakar, mutfakta eşi Selin Gökbakar’a rakip çıktı. Önceki gün elleriyle simit yapan ünlü komedyen, güzel eşinden tam not aldı.

Şahan Gökbakar eşine rakip çıktı
Eşi Selin Gökbakar'ın pişirdiği birbirinden lezzetli yemeklerle her gün ziyafet çeken Şahan Gökbakar, bu kez kendi mutfağa girdi. Önceki gün sokak simidi yapan ünlü komedyen, ilk denemesi olmasına rağmen oldukça başarılıydı. Hatta çıtır çıtır simitlerin fotoğrafını çekip instagram'da paylaştı.

BEĞENİ YAĞMURU

Takvim'de yer alan habere göre; Gökbakar, bu kareye de "Sıcak sıcaaaaaak! İlk sokak simidi denemem. Ellerimle yaptım. Yanına beyaz peynir, zeytin, biraz da domates… Offff!" notu düştü. Simitleri görenler, komedyene tebrik mesajları yağdırdı. El yapımı simitlerin kusursuz göründüğünü söyleyenler komedyene "On parmağında on marifet var. Sen bu hayatta aç kalmazsın" diye övgüler düzdü.

ÇITAYI YÜKSELTTİ

Pişirdiği çeşit çeşit yemekle kendisine hayran bırakan Selin Hanım, eşinin yaptığı simitleri "Koca elinden… Evin çıtası giderek yükseliyor. Bakalım sırada ne var? Ellerine sağlık sevgilim" notuyla paylaştı.
SELİN GÖKBAKAR'IN KENDİSİ MUTFAKTA GÖZÜ ELA'DA

BİZE ULAŞIN