Sibel Yıldırım: İbrahim ağabeyimiz Elifsu için yaşayacak

Şarkıcı Sibel Yıldırım, hastanede tedavi gören İbrahim Erkal için sosyal medya hesabından bir yazı kaleme aldı.

Sibel Yıldırım: İbrahim ağabeyimiz Elifsu için yaşayacak

İbrahim Erkal ile birlikte çekilen kareyi sosyal medya hesabından paylaşan şarkıcı Yıldırım fotoğrafın altına şu notu düştü:

"Koca yürekli adam, ağabeyimiz, üstadımızın haberini menajeri aynı zamanda halasının oğlu tek gerçek bilgi sahibi Hakan Özkul'dan aldım. Yüksek tansiyona bağlı beyin kanaması geçirmesi bizi derinden yaraladı. Dua ediyoruz tüm Türkiye dua ediyor 5 yıl beraber çalıştık ve en son kendi şarkısı insafsızı bana hediye edip klibimde rol aldı. Herkese destek olan, mütevazi şarkıları milyonlar tarafından dinlenen, çok güzel bir baba, eş, dost, ağabeyimiz İbrahim Erkal'ın hastaneye kaldırılmasının ilk saatinden beridir hastanedeyiz. Yalan yanlış çıkan tüm haberleri nefretle kınıyorum. Ağabeyimizin durumu kritik ama çok güçlü. İyileşecek. Eşi, ailesi, sevenleri burada. Bu büyük sevgi ağabeyimizi hayata bağlayacak. Yapacak çok bestesi, okunacak şarkıları var. 15 günlük kızı Prenses Elifsu için yaşayacak. Ağabeyimize dualarınızı eksik etmeyin. Son durum beynindeki ödemin bir an önce iyileşmesi."


İBRAHİM ERKAL'IN EŞİ FİLİZ AKGÜN HASTANEYE KALDIRILDI EMİNE ÜN'DEN İBRAHİM ERKAL PAYLAŞIMI YOĞUN BAKIMA KALDIRILAN İBRAHİM ERKAL'IN SAĞLIK DURUMU NASIL? İBRAHİM ERKAL HAKKINDA İLGİNÇ DETAY! 10 GÜN ÖNCE... İBRAHİM ERKAL KİMDİR? İBRAHİM ERKAL'IN SAĞLIK DURUMU HAKKINDA YENİ AÇIKLAMA GELDİ Mİ? - İBRAHİM ERKAL'IN SON DURUMU NASIL OLDU? İBRAHİM ERKAL'IN SON SAĞLIK DURUMU HAKKINDA AÇIKLAMA İBRAHİM ERKAL'IN EŞİ VE ÇOCUKLARI KİMDİR? İBRAHİM ERKAL'I EVE GETİREN VALENİN İFADESİ ALINDI İBRAHİM ERKAL'IN HAYATİ TEHLİKESİ SÜRÜYOR
BİZE ULAŞIN