‘Oyunculuk yaparsam benim de Türkan Şoray kurallarım olur’

‘Oyunculuk yaparsam benim de Türkan Şoray kurallarım olur’
5 bin nüfuslu bir beldenin ülkeye dönüşüp Amerika'yla savaşa girme hikayesini anlatan absürt komedi filmi 'Kolonya Cumhuriyeti'nin galası, önceki gün Kanyon'da yapıldı. Filmde Çağlar Çorumlu ile başrolü paylayan Büşra Pekin, "Uluslararası siyaseti tiye alan çok eğlenceli bir film oldu" dedi. Filmin oyuncularından şarkıcı Arif Susam ise "Kendimi canlandırdığım filmin setinde gülmekten çalıp söyleyemedim" diye konuştu.

'POP MÜZİĞİN PRENSESİYİM'
Galaya katılanlar arasında Aleyna Tilki, Emel Müftüoğlu, Ruhi Sarı, Ali Sunal, Doğa Rutkay, İrem Sak ve Tuvana Türkay gibi ünlü isimler de vardı. Aleyna Tilki, film öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı. İleride oyunculuk yapmayı düşünebileceğini söyleyen şarkıcı, "Kendi çapımda tiyatro eğitimi aldım. Her şeye atlamak istemiyorum ama belki yan rol oynayabilirim. Benim de Türkan Şoray kurallarım olabilir" dedi. Başında tacı olan Tilki, "Tacımda prenses yazıyor, ben popun prensesiyim" diyerek iddialı konuştu. Genç şarkıcı, kimin kraliçe olduğuyla ilgili de "Birçok kraliçe var. Benim için Ajda Pekkan, Demet Akalın ve Nilüfer" dedi.

'ARJANTİN'DE DOLANDIRILDIM'
Gecenin konuklarından Tuvana Türkay, Arjantin tatilinde yaşadığı bir olayı anlattı: "Güney Amerika'da tatil yaptım. Orada çok güzel zaman geçirdim fakat Allah'ın Arjantin'inde kandırıldım. Hayatımda ilk defa Arjantin'de bir derbi maçı izleyecektim. Ancak karaborsacılar tarafından dolandırıldım."
BİZE ULAŞIN