Simge'nin ayakkabı tutkusu

Prens ve Prenses adlı parçasıyla müzik dünyasını sallayan Simge, bu sefer Metin Arolat'ın yönetmenliğinde ayakkabı perakende zinciri Deichmann'ın yeni kampanya filmi için 2.kez kamera karşısına geçti

Simge'nin ayakkabı tutkusu

Akdeniz'in incisi Belek'te çekilen filmde şarkıcı, altı farklı atmosferdeki Simge'yi izleyicilerle buluşturdu. Markanın ilk "yerli" reklam yüzü olarak ön plana çıkan tanınmış şarkıcı, yeni sezon koleksiyonuna ait tasarımlarla yaz esintisini ayaklara taşıdı. Moda tutkunlarının karşısına çıktığı yeni filmde, sezonun bohem ve ışıltılı modellerini dillere pelesenk olacak Deichmann jingle'ıyla tanıttı.

Metin Arolat'ın imzasını taşıyan reklam filminde Simge, özgün ayakkabı modelleriyle tüm güzelliğini gözler önüne serdi. Ünlü yönetmenin her detayla tek tek ilgilendiği kampanya filminde ayrıca moda ve fotoğraf sanatçısı Emre Doğru'da renkli karelere imza attı.

3 gün boyunca Belek güneşinin altında süren çekimlerde Simge, Deichmann'ın yaz koleksiyonunda bulunan oxford, espadril, dolgu topuk, yüksek topuk, sneaker ve etnik desenli sandalet modelleriyle kameralara bol bol gülümsedi.

Merve Oflaz ve Aslı Akasya Türkmen'in katıldığı etkinlikte, Deichmann'ın ikinci reklam filminde ayakkabı tutkunlarıyla buluşan Simge, çekim ile ilgili "Deichmann gibi global bir markanın ilk yerli kampanya yüzü olmaktan mutluluk duyuyorum. Şimdi ise Metin Arolat'in çektiği yepyeni reklam filmi ile bambaşka bir Simge'yi göreceksiniz" dedi

BİZE ULAŞIN