Hollywood’a girmeden önce köpek maması pişiriyormuş

Hollywood’a girmeden önce köpek maması pişiriyormuş
'La La Land' filmiyle yılın en çok konuşulan isimlerinden olan Emma Stone, Oscar heykelciğini alınca yeniden gündeme oturdu. 2017 yılında da birçok projede izleyeceğimiz güzel yıldız, Hollywood'daki iddiasını günden güne artırıyor. Esquire dergisi, Stone'un bilinmeyen yönlerini yazdı:
Oscar ödülüne genç yaşta kavuşan Emma Stone; Ryan Gosling ile başrolünü paylaştığı 'La La Land' ile Altın Küre, BAFTA ve AACTA ödüllerinin de sahibi oldu. Çocukluğunda Barbie'lerle oynar gibi ödüllerini giydiriyor mu bilinmez ama 'La la la' diyerek söylediği şarkıların onu buraya getireceğini kim bilebilirdi...
11 yaşına kadar parmağını emen, bebekliğinde kolik olacak kadar ağladığı için çatallı bir sesi olan 1988 doğumlu Stone, aynı zamanda panik atak hastası.

FARMVILLE BAĞIMLISI
İş hayatına köpek maması pişirerek adım atan güzel yıldız, oyuncu olmadan önce de HTML ve web tasarımı eğitimi aldı. Bilgisayar eğitimine rağmen Stone'un sosyal medyada fazla varlık göstermediğini biliyoruz. Örneğin Facebook hesabı yok. Bunun nedeni ise, Facebook'ta oynanan bir oyun olan FarmVille'in bağımlısı olması. FarmVille oynamadan duramadığı için hesabını kapatmış.
Stone, rol aldığı dev bütçeli filmlerin yanı sıra perde arkasında başka harika işlere de imza atıyor. Bu yıl, 'Çok Fena' filmindeki rol arkadaşı Jonah Hill ile ilk defa bir TV dizisinde rol alacak. 'Maniac' adlı dizi, 2014 tarihli Norveç yapımı bir dizinin yeniden çevrimi.
Ünlü oyuncu, Steve Carell ve Elisabeth Shue ile bir komedi filminde de rol alacak. Film, dünyanın bir numaralı tenis oyuncusu Billie Jean King ve eski şampiyon Booby Riggs arasında 1973 yılında oynanan tenis maçını konu alıyor.
BİZE ULAŞIN