Selin Gökbakar organik tarım için kolları sıvadı

Selin Gökbakar’ın hünerleri bitmiyor. Şahan ve iki çocuğu için lezzetli yemekler yapan Selin Hanım, şimdi de kendi sebze ve meyvelerini yetiştirmek için kolları sıvadı. Gökbakar çifti, Çubuklu’daki villalarının bahçesinde organik tarım yapacak.

Selin Gökbakar organik tarım için kolları sıvadı
Ünlü şovmen Şahan Gökbakar'ın güzel eşi Selin Hanım, hünerleriyle parmak ısırtıyor... Başarılı komedyenle evlenmeden önce tasarımcılık alanında çalışan Selin Hanım, geçtiğimiz yıl ise bir restaurant açtı. Hatta Selin Gökbakar, eşinin son filmi 'Recep İvedik 5'in çekimleri boyunca da kostüm ve sanat danışmanlığı alanında Şahan'a destek oldu... Bir yandan da eşi ve 2 çocuğu için birbirinden lezzetli yemekler yapan Selin Gökbakar, şimdi de organik tarıma merak sardı. Önceki gün sivri biberden domatese, salatalıktan kapya bibere kadar birçok sebzenin tohumunu alan güzel anne, bunların fotoğrafını da instagram'da paylaştı. Selin Gökbakar, bu kareye de şu yorumu düştü:ALKOÇLAR'DAN DESTEK ALDI

"Bu işe de topraktan girdim. Bahçıvanı ekarte edip bu işe de soyundum. Önce tohumları fideleme, sonra fideleri organik bahçemize dikme." Selin Hanım'ın organik tarıma bu kadar merak sarmasında ise Çubuklu Vadi Konakları'ndaki villalarında komşu olduğu Neslişah Alkoçlar Düzyatan'ın da etkisi büyük... Bilindiği üzere sosyetik güzelin, organik ürünler üzerine kurduğu 'Raya Organik' isminde bir şirketi bulunuyor..

EGE'DE ARSA BAKACAK

Selin Gökbakar'ın çok iyi bir anne ve eş olduğunu her fırsatta dile getiren Şahan'ın Selin Hanım'ın organik tutkusuna da desteği büyük. Ünlü komedyenin, eşinin daha büyük bir arazide organik tarım üzerine çalışması için Ege civarından bir yer baktığı da konuşulanlar arasında.

Kaynak: Takvim
BİZE ULAŞIN