Yaza ünlü çiftlerin düğünleri damga vuracak

Ünlüler dünyasında bu yıl birçok isim ilişkilerini resmiyete döktü. Büyük aşkla başlayan birlikteliklerini önce evlilik teklifi ederek bir adım ileri taşıdılar, ardından da kız arkadaşlarını ailelerinden istediler. Nişan yüzüklerini takan çiftler, şimdi hummalı bir düğün hazırlığı içinde. Çeyizler hazırlandı, ev eşyaları alındı, sırada düğün var! İşte bu yıl dünyaevine girecek ünlüler...

Yaza ünlü çiftlerin düğünleri damga vuracak
BURAK ÖZÇİVİT-FAHRİYE EVCEN
Burak Özçivit, geçen yıl Aralık'ta kendi doğum gününü kutladığı mekanda, önünde diz çöküp evlenme teklif ettiği sevgilisi Fahriye Evcen'i, geçtiğimiz Mart ayında ailesinden istedi. Kız isteme merasimi, Evcen'in ailesinin yaşadığı Almanya'nın Solingen şehrinde gerçekleşti. İkili, 29 Haziran'da ünlü bir kişinin Boğaz'daki yalısında yapılacak düğünleri için harıl harıl hazırlanıyor.

GİZEM KARACAKEMAL EKMEKÇİ
Geçen yıl iş adamı Kemal Ekmekçi'den evlilik teklifi alan Gizem Karaca, geçtiğimiz Şubat'ta sözlendi. Karaca'nın tuzlu kahveyi hazırlama anı, kahveye karabiber atması çok konuşulmuştu. Çiftin, Eylül ayında evlenecekleri ve İzmir'de yaşayacakları iddia ediliyor.

HANDE SORALİSMAİL DEMİRCİ
Hande Soral, kendisi gibi oyuncu İsmail Demirci ile geçtiğimiz Ocak ayında nişanlandı. Geçen yıl Soral'a evlenme teklif eden Demirci, sevgilisini Çorlu'daki kız evine giderek istedi. İsteme töreninin ardından çift, nişan yüzüklerini taktı. Nişan tepsisini Soral'ın oyuncu kardeşi Bensu Soral tuttu.

GÖKHAN TÖRE-ESRA BİLGİÇ
Beşiktaş'tan İngiltere'nin West Ham United takımına transfer olan Gökhan Töre ile oyuncu sevgilisi Esra Bilgiç, evliliğe doğru ilk adımı geçen yıl Aralık ayında atmıştı. 24 yaşındaki Töre ve 'Diriliş: Ertuğrul' dizisinde rol alan sevgilisinin gizlice nişanlandıkları ortaya çıkmıştı. Çift, düğün için 2017'nin yazında karar kıldı.

AMİNE GÜLŞEMESUT ÖZİL
İki yıl önce birlikte olmaya başlayan ama ilişkilerine ara veren Amina Gülşe ile Mesut Özil, ayrılığa dayanamayıp yeniden bir araya gelmişti. Mart'ta nişanlanan çiftin düğünü Almanya'da yapılacak. Düğünün ardından İstanbul'daki dostları için de kutlama yapmak isteyen Özil'in, Çırağan ve Four Seasons başta olmak üzere beş yıldızlı otelleri ziyaret ettiği söyleniyor.

HANDE YENERÜMİT CEM ŞENOL
Popçu Hande Yener, aradığı aşkı oyuncu Ümit Cem Şenol'da buldu. Çift, geçen yıl Kasım ayında aile arasında düzenlenen törenle nişanlandı. Çiftin yüzüklerini Polat Yağcı taktı. Yoğun konser temposu nedeniyle düğünü yapamayan ikili, bu yaz nikah masasına oturacak.

SARP AKKAYASİNEM YALÇINKAYA
Oyuncu Sarp Akkaya, Sinem Yalçınkaya'ya geçtiğimiz Şubat ayında Fenerbahçe'nin Olympiakos'la oynadığı basketbol maçında evlenme teklif etmişti. Skor ekranına 'Sinem benimle evlenir misin?' yazısı yansıtılmış, Yalçınkaya, teklife 'Evet' demişti.

İBRAHİM ÇELİKKOLMİHRE MUTLU
İbrahim Çelikkol, geçtiğimiz günlerde Samsun'a giderek mimar sevgilisi Mihre Mutlu'yu ailesinden istedi. Çift, ilişkilerini resmiyete döktükten sonra sosyal medyada fotoğraflarını paylaştı.

ÇETİN ALTAYGAMZE KAÇMAZ
'Sümela'nın Şifresi' film serisiyle adından söz ettiren Çetin Altay, Gamze Kaçmaz ile dünyaevine girmeye hazırlanıyor. "Bekarlık canıma tak etti. Bu yılın sonuna doğru Gamze'yle hayatlarımızı birleştirme kararı aldık" diyen oyuncu, geçtiğimiz aylarda Kaçmaz'la nişanlamıştı.
BİZE ULAŞIN