Alişan sonunda aradığı aşkı buldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a verdiği "6 ay içinde evleneceğim" sözünün üzerinden günler geçen şarkıcı ve sunucu Alişan, sosyal medya hesabından çok konuşulacak bir paylaşımda bulundu.

Alişan sonunda aradığı aşkı buldu

Alişan, geçtiğimiz günlerde GÜNAYDIN'DAN Özlem Avcı'ya verdiği verdiği röportajındada, "Görüştüğüm biri var ama şu anda ismini söyleyemem. İlişkimiz çok güzel bir şekilde devam ediyor. Aynı şekilde giderse, en kısa zamanda mutluluğumu paylaşacağım inşallah. Belki tanırsınız; herkes tanımıyordur ama tanıyanlar vardır. Biz birbirimizi yeni yeni tanıyoruz ve her şey çok güzel gidiyor. Bu evreyi geçersek, en çok istediğim şey evlenmek... Mutlu sona ulaşacağım inşallah. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a verdiğim sözün tarihi nisan ayında doluyordu. Evlenmesem de, verdiğim sözü tuttum ve birini buldum. Yarı yarıya sözümü tutmuş oldum. Cumhurbaşkanımız'ın düğünüme gelmesini çok isterim. En büyük hayalim bu. Kendisi bana söz vermişti; inşallah uygun olursa düğünüme gelecek. Bir de İbrahim Tatlıses'in düğünümde şarkı söylemesini hayal ediyorum çünkü kendisi benim idolüm." ifadelerini kullanmıştı.

AŞK UĞURU

Ünlü şarkıcı, bu açıklamadan kısa süre sonra Instagram'ın hikaye bölümünden sevgilisi ile birlikte ilk paylaşımını yaptı. Galatasaray-Fenerbahçe derbisini izleyen ikiliden Alişan'ın, "Birlikte ilk derbi" notunu yazdığı ilk karade, sarı saçlı sevgilisinin suratına bilerek gizlemesi dikkati çekti. "Uğurlu geldi" yazılı ikinci fotoğrafta ise ikilinin el ele olduğu görülüyor.

DÜĞÜNLERDE TAKTIĞIM ALTINLARI MİSLİYLE GERİ BEKLİYORUM
BİZE ULAŞIN