Amber Heard'den ilan-ı aşk!

Johnny Depp’le yaşadığı olaylı boşanma davasının ardından Elon Musk’la birlikte olmaya başladığı iddia edilen Amber Heard, bu ilişkisini sosyal medya hesabından paylaştığı öpücüklü fotoğrafla doğruladı.

Amber Heard'den ilan-ı aşk!

Tesla Motor'un CEO'su Elon Musk'la birlikte olmaya başladığı iddia edilen Amber Heard, bu ilişkisini öpücüklü bir fotoğrafla doğruladı. 31 yaşındaki oyuncu, 45 yaşındaki milyarder sevgilisiyle çekilen fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı.

Romantik bir akşam yemeğinde çekildiği anlaşılan fotoğrafta, Musk'ın yanağındaki öpücük izi dikkat çekti. Yemek öncesi ikili, Amber Heard'ın Aquaman filminin çekimlerinin sürdüğü Avustralya'da el ele görüldü.

Amber Heard ve Elon Musk'ın geçen yıl Temmuz ayından beri birlikte olduğu bilinse de bu, kamuya açık alanda birlikte verdikleri ilk görüntü olma özelliği taşıyor."AMBER EVLENMEK İSTİYOR"

Oyuncunun babası David Heard geçen hafta İngiliz Grazia dergisine konuşarak, "Amber ve Elon ciddi bir ilişki yaşıyor. Amber evlenmek istiyor. İstedikleri şeylerden biri aile kurmak ve bunun için plan yapıyorlar" demişti.

Amber Heard, Johnny Depp'ten ocak ayında boşanırken, Elon Musk ise ikinci kez evlendiği Talulah Rley'den 2014'te boşandı.

BİZE ULAŞIN