Esra Erol’dan solistine tam destek

Yaklaşık 20 yıldır müzikle uğraşan ve son 5 yıldır Atv ekranlarında Esra Erol’un sunduğu evlilik programında solistlik yapan Mustafa Toklucu “Allahlarından Bulsunlar” isimli teklisi ile müzik piyasasına ilk adımı attı.

Esra Erol’dan solistine tam destek

Sözü Zeynep Serpil Bıyıklı, Müziği ise Mustafa Toklucu'nun kendisine ait olan şarkının aranjesi İlke Ulaş Kuvanç'a ait. Kemal Kekeva ve Ahu Şentürk tarafından İki yönetmen imzalı klipte, dış etkenler yüzünden düğümlenip biten bir hikaye anlatılıyor. Klipte yakışıklı şarkıcıya tiyatro oyuncusu Buket Efecan da eşlik etti.

Zekeriyaköy'de gerçekleşen klip çekimlerinde Esra Erol'da program solistini yalnız bırakmadı… Eşi ve oğlu İdris Ali ile klip mekanına sürpriz bir şekilde gelen ünlü sunucu, yıllardır bir aile gibi olduklarını söylediği genç solist için "daima arkasındayım, başarılı bir iş yaptı daima destekçisiyim" diyerek bir vefa örneği sergiledi.

Mustafa Toklucu'nun doğum gününde çıkan şarkısının klibi "Allahlarından bulsunlar" ilk defa Esra Erol'da yayınlandı. Dijital platformlarda tıklama rekoru kıran "Allahlarından bulsunlar" müzik listelerinde yerini aldı.

ESRA EROL'DAN SOLİSTİNE TAM DESTEK…
BİZE ULAŞIN