‘‘Seni Kimler Aldı’’ basınla buluştu, kahkahalar havada uçtu!

Basının sorularını yanıtlayan ve karakterleri anlatan oyuncular, iyi ve kötü taraftayız diyerek esprilerle basını karşıladılar...

‘‘Seni Kimler Aldı’’ basınla buluştu, kahkahalar havada uçtu!

'BEDELİ ÖDENMEYEN GÜNAH YOKTUR!'

Tercihleriyle başkalarının hayatını, başkalarının tercihleriyle de kendi hayatını yönlendirmek zorunda kalanların, mutluluğu arayanların ve mutsuzluktan kaçanların, hesap soranların ve yanlış hesapların hikayesi "Seni Kimler Aldı" 1. bölümüyle 30 Nisan Pazar 20.00'da atv 'de başlıyor.Seni Kimler Aldı dizisinin oyuncu kadrosunda Fulya Zenginer, Duygu Yetiş, Serhan Yavaş, Yiğit Kirazcı, Ülkü Duru, Yıldız Kültür, Funda İlhan, Ahmet Saraçoğlu, Rozet Hubeş, Haldun Boysan, İpek Tenolcay, Nalan Yavuz, Osman Wöber, Ayşe Tunaboylu, Evren Erler, Edip Tepeli, Sibel Ergün, Yiğit Koçak, Su Dura, Erdem Yılmaz, Meltem Ören ve Funda Giray yer alıyor.

Yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül'ün, yönetmenliğini Sadullah Şentürk'ün üstlendiği, senaryosunu Pınar Uysal ve Yazım Ekibi'nin (Tufan Bora, İbrahim Güler, Erdal Bektaş) yazdığı Seni Kimler Aldı'nın öykü sahibi ve senaryo süpervizörü ise Esin Gök.BİR AŞK VE İNTİKAM HİKAYESİ:

Zehra (Fulya Zenginer), annesi Aynur'la (Ülkü Duru) birlikte, İstanbul'un sayılı zenginlerinden sayılan Çamay ailesinin yanında çalışıp, yaşamaktadır. Zehra, birlikte büyüdüğü Çamay ailesinin tek veliahttı Barış'a (Yiğit Kirazcı) âşıktır. Barış da Zehra'ya karşı duygularını fark eder. Fakat bu aşkın önünde çok sayıda engel vardır. Aynur'un evlatlık verdiği ama herkesin öldü bildiği Zehra'nın ablası Ceren (Duygu Yetiş) intikam için geri gelir ve oklarını önce kendi ailesine sonra ilgisi olan herkese yöneltir. Konak tarafında ise, bu ilişkiyi kesinlikle onaylamayan annesi Cahide (Funda İlhan), Barış'ı sadece Zehra'dan değil, amcası bildiği ama aslında babası olan Talat'tan da (Serhan Yavaş) uzak tutmak için bıçakları bilemektedir.

Aşklarını korumak isteyen Barış ve Zehra, büyük sırların içinde ve satılmış olduğunu öğrenmiş olan Ceren'in intikamının gölgesinde savrulup duracaklardır.

BİZE ULAŞIN