‘Seni Kimler Aldı’ başlıyor

Fulya Zenginer, Duygu Yetiş, Serhan Yavaş ve Yiğit Kirazcı’nın başrollerini paylaştıkları ‘Seni Kimler Aldı’, bu akşam 20.00’da ATV’de başlıyor.

‘Seni Kimler Aldı’ başlıyor

ATV'nin yeni ve iddialı dizi Seni Kimler Aldı', bu akşam saat 20:00'da başlıyor. Yaptığı tercihlerle başkalarının hayatını, başkalarının yaptığı tercihlerle de kendi hayatını yönlendirmek zorunda kalan herkesin, mutluluğu arayan insanların, mutsuzluktan kaçanların, hesap soranların ve yanlış hesapların hikâyesi olan 'Seni Kimler Aldı' ATV ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Pastel Film Yaşar İrvül ve Efe İrvül yapımcılığında yürütülen dizinin yönetmenliğini Sadullah Şentürk yapıyor. 'Seni Kimler Aldı'nın senaryosu ise Pınar Uysal ve Yazım Ekibi tarafından gerçekleştiriliyor. Dizinin öykü sahibi, senaryo süpervizörü ise Esin Gök.

KİMLER OYNUYOR?

ATV ekranlarına iddialı bir giriş yapmak isteyen 'Seni Kimler Aldı'nın başrollerinde Fulya Zenginer, Serhan Yavaş, Yiğit Kirazcı ve Duygu Yetiş bulunuyor. Dizinin güçlü oyuncu kadrosu içinde ayrıca birçok usta oyuncu da yer alıyor.

BİR İNTİKAM VE AŞK HİKÂYESİ

'Seni Kimler Aldı' adlı dizi, tam anlamıyla bir aşk ve intikam hikâyesi olarak karşımıza çıkıyor. Dizide Zehra karakterini canlandıran oyuncu, annesi Aynur ile birlikte İstanbul'un önde gelen zengin aileleri arasında bulunan Çamay ailesinin yanında çalışır ve yaşar. Annesiyle birlikte Çamay ailesinin yanında çalışıp yaşayan Zehra, çocukluktan beri birlikte büyüdüğü Çamay ailesinin tek oğlu olan Barış'a âşık olmuştur.

Çamay ailesinin tek vekiahtı olan Barış da, Zehra'ya karşı duygu beslediğini anlar. Ancak bu aşkın önünde çok ciddi engeller bulunmaktadır. Zehra'nın annesi Aynur'un daha önce evlatlık olarak verdiği ancak herkesin öldüğünü zannettiği Zehra'nın ablası Zeynep, intikam almak için geri gelir. Zeynep intikam almak için önce kendi ailesini sonra onlarla ilgisi bulunan herkesi hedefine koyar.

Zehra ile Barış'ın önündeki engel sadece Zeynep değildir. Çamay ailesinin yaşadığı konakta, Zeynep ile Barış'ın ilişkisini kesinlikle onaylamayan Barış'ın annesi Cahide, Barış'ı sadece Zehra'dan değil, amcası bildiği ama aslında babası olan Talat'tan da uzak tutmak için planlar yapmaktadır.

Bütün bu engeller karşısında yaşadıkları aşkı korumak isteyen Zehra ve Barış, hem konak içinde hem de konak dışındaki engellerle savaşmaktadır.

BİZE ULAŞIN