Seni Kimler Aldı ekibi gövde gösterisi yaptı

Başrollerini Duygu Yetiş, Fulya Zenginer, Serhan Yavaş, Yiğit Kirazcı gibi oyuncuların paylaştığı atv’nin yeni dizisi ‘Seni Kimler Aldı’ ekibi önceki gün dizilerinin ilk bölümünü izlemek için buluştu. Oyuncuların buluşması eğlenceli anlara sahne oldu

Seni Kimler Aldı ekibi gövde gösterisi yaptı
Tercihleriyle başkalarının hayatını, başkalarının tercihleriyle de kendi hayatını yönlendirmek zorunda kalanların, mutluluğu arayanların ve mutsuzluktan kaçanların, hesap soranların ve yanlış hesapların hikayesi 'Seni Kimler Aldı', bu akşam atv'de başlıyor. 'Seni Kimler Aldı' dizisinin oyuncu kadrosunda Fulya Zenginer, Duygu Yetiş, Serhan Yavaş, Yiğit Kirazcı gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Oyuncular, önceki gün dizinin ilk bölümünü izlemek için bir araya geldi. Dizide 'Zehra' karakterine hayat veren Fulya Zenginer, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Geçtiğimiz günlerde dört yıllık aşkı Onur Koçal ile yollarını ayıran oyuncu, ihanet yüzünden ayrılmadıklarını belirtti: "Kendisiyle çok güzel zamanlar geçirdim. Birlikle birçok şeyi tattık, çok şey öğrendim fakat böyle olması gerekiyormuş. Medeni bir şekilde ayrıldık. Ortada kırgınlık, küslük yok. Bizim haricimizde herkes evleneceğimizi sanıyordu" dedi. Oyuncu, yaz tatilinde Amerika'ya gidip dil eğitimi alacağını ve aynı zamanda tatil de yapacağını söyledi.

'AMACIM DÜNYAYI GEZMEK'
Dizinin bir diğer başrol oyuncusu Duygu Yetiş: "Uzun zamandır oynamak istediğim bir rol vardı. Senaryo önüme gelince çok şaşırdım ve düşünmeden kabul ettim" diye konuştu. Dizinin ilk bölümünün çekimlerinin çok uzun ve yorucu geçtiğini dile getiren Yetiş, "İzleyici çok güzel sahnelerle karşılacak" dedi. Vegan olduğu için sık sık Uzakdoğu seyahatlerine çıktığını belirten oyuncu, "Amacım dünyayı gezmek" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN