Anneanne-damat aynı jüride buluştu

Anneanne-damat aynı jüride buluştu

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Altın Baklava Film Festivali, 3-4 Mayıs tarihlerinde sinemaseverleri bir araya getirecek. Festivalin jüri başkanlığını Hülya Koçyiğit yapacak. Damadı Engin Altan Düzyatan da jüride

  • Günaydın
  • Pazar 01.05.2017
Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Altın Baklava Film Festivali, 3-4 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek. Festivalin evsahipliğini Hasan Kalyoncu Üniversitesi yapacak. Türkiye'nin dört bir yanından yarışmaya katılan üniversite öğrencilerinin çektiği kısa filmlerin ödüllendirileceği festivalin jüri başkanlığını usta oyuncu Hülya Koçyiğit üstleniyor.

SORAK DA JÜRİDE
Türkiye'de Tarih Yazanlar teması ile düzenlenen Altın Baklava Film Festivali'nin jüri kadrosunda, şu sıralar 'Diriliş: Ertuğrul' dizisindeki başarılı performansıyla adından söz ettiren ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan ve başarılı yönetmen Ömer Faruk Sorak da yer alıyor. Gaziantep'te gerçekleşecek olan Altın Baklava Film Festivali'nin gala gecesi ve ödül töreni ise 4 Mayıs'ta HKÜ Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenecek. Ayrıca festival boyunca sürecek olan atölye programları ile sinemaseverler için film gösterimleri ve sanatçı söyleşileri de etkinlikte yer alacak.
BİZE ULAŞIN