Ünlü isimlerden imrendiren tatil pozları

Ünlü isimlerden imrendiren tatil pozları

Sosyete ve magazin dünyasının ünlü isimleri tatil moduna girdi. Kimi Florida sahillerinde, kimi Tayland’da, kimi de Bodrum’da soluğu aldı. Ünlüler renkli tatil pozlarıyla herkesi imrendirdi.

  • Günaydın
  • Salı 02.05.2017 11:45
Güzel oyuncu Dilara Öztunç, deyim yerindeyse leyleği havada görüyor… Bir an bile yerinde durmayan Öztunç, yılın büyük bir bölümünü fotoğrafçı sevgilisi Umut Kızıltan'la yurt dışı tatilinde geçiriyor.Ünlü oyuncu, önceki gün de Tayland'a gitti. Phuket Adası'nda keyif çatan Öztunç'u görenler "Biri Dilara'yı durdursun" demekten kendini alamadı.

MİAMİ'DE UÇTU

Bir haftadır ABD'de olan İdil Fırat ise Miami'de denizin ve güneşin tadını çıkarıyor. Ortağı Ezgi Kural'ın oğlu Aslan'la önceki gün Delano South Beach'e giden sosyetik güzel, eğlenceli saatler geçirdi.Gün boyunca denize girip güneşlenen Fırat, bir ara da Kural'ın objektifine havalara zıplayıp poz verdi

FLORİDA HUZURU

Pınar Sabancı'nın oğlu Yalçın ve 4 aylık kızı Arya ile 2 hafta önce çıktığı ABD tatili keyifli bir şekilde sürüyor. Sosyetik güzelin keyfi, işadamı eşi İlhan Sabancı'nın İstanbul'daki işlerini halledip soluğu geçtiğimiz hafta yanında almasıyla ikiye katlandı.Florida'da aşk tazeleyen ikili, önceki gün de Palm Beach'deydi.
BİZE ULAŞIN