Adı Murat Boz ile anılan Bahar Candan kimdir?

Adı Murat Boz ile anılan Bahar Candan kimdir?

Dün gece oyuncu Eser Yenenler'in evinde şarkıcı Murat Boz ile sabahın ilk ışıklarına dek eğlenen Bahar Candan'ın kim olduğu merak ediliyor. ‘İşte Benim Stilim’ yarışmasıyla ünlenen Nihal & Bahar Candan kardeşler'den Bahar Candan kimdir? İşte cevabı...

  • Günaydın
  • Cuma 05.05.2017 15:23
Murat Boz, önceki akşam Eser Yenenler ve birkaç arkadaşı ile eğlenen popçuya, ilerleyen saatlerde 'İşte Benim Stilim' yarışması ile ünlenen Nihal-Bahar Candan kardeşler ve Özge Bitmez isimli sarışın bir kadın da eşlik etti. Hep birlikte eğlenen Murat Boz ve Eser Yenenler, gecenin ilerleyen saatlerinde mekandan ayrı ayrı çıkarak Eser Yenerler'e ait olduğu öğrenilen eve girdi. Candan kardeşler ve sarışın kadının da peşlerinden girdiği evde düzenlenen parti saat 05.00'e kadar devam etti. Bahar Candan'ın Murat Boz ile sabaha kadar eğlenmesinin ardından kim olduğu merak edildi.

İŞTE BAHAR CANDAN HAKKINDA MERAK EDİLENLER...

İşte Benim Stilim yarışmasıyla adını duyuran, konuşma tarzı ve ağlamasıyla çok konuşulan isimlerinden biri olan yarışmacı Bahar Candan 1988 yılında doğdu. Yarışmacının daha önceki sezonlarında yarışan, ayrıca Survivor Gönüllüler kadrosunda yer alan Nihan Candan'ın kız kardeşidir. Aslen Mersin'li olan ancak İstanbul'da yaşamını sürdüren Bahar Candan, Eğitimine Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde devam etmektedir. İvana Sert, Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu'nun yaptığı İşte Benim Stilim'in 2016 sezonunda da yer alan yarışmacı, İşte Benim Stilim'de finale kadar çıkmayı başaran ancak birinciliği son anda kaçıran iddialı yarışmacı, stil iddiasını devam ettirebilmek adına yarışmaya tekrar katıldı.

Bahar Candan 'Dondurma Gibisin' isimli şarkısı ve ağlama şekliyle sık sık gündeme geliyor. Şarkıyı ilk olarak İŞte Benim Stilim podyumunda öyleyen Bahar Candan fenomen olmaya emin adımlarla ilerliyor.

BİZE ULAŞIN