Ünlü oyuncu Kırgın Çiçekler'e veda etti!

Ünlü oyuncu Kırgın Çiçekler'e veda etti!

Yayınlandığı günden beri izlenme rekorları kıran Kırgın Çiçekler’de, oyuncu Cansu Fırıncı, dün akşam yayınlanan bölümde ekranlara veda etti.

  • Günaydın
  • Salı 16.05.2017 12:20

atv'de ekrana gelen ve 5 yetimhane kızının öyküsünü konu alan Kırgın Çiçekler dizisi dün geceki bölümünde hem hüzünlendirdi hem de gülümsetti.

CANSU FIRINCI KIRGIN ÇİÇEKLER'E VEDA ETTİ

Dizide üvey kızına tecavüz eden ve 3 kişiyi öldüren Kemal, yaptığı kötülüklerin cezasını bularak öldü. Seyirci, Eylül'ün Kemal gibi bir karakterden kurtulmasına sevinirken, Cansu Fırıncı gibi başarılı oyuncunun ekranlara veda etmesine üzüldü. Diziye veda eden ünlü oyuncu "Kırgın Çiçekler gibi başarılı ve kaliteli bir dizide oynadığım için mutluyum. Dizinin 84. bölümünde Kemal karakteri ile ekranlara veda ettim. Bu diziden çok şey öğrendim. Bir oyuncu için en zor olan şey kötü karakteri canlandırmaktır. Bunu başarmanın mutluluğu içindeyim.

Bir projeyi kalite yapabilmek ekip işidir. Yapımcımız NTC Medya Mehmet Yiğit Alp başta olmak üzere tüm oyuncu ve ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim. Gerçek hayattaki kötülerin de aynı şekilde cezasını bulmasını diliyorum" dedi.

Dizinin ilerleyen bölümlerinde 5 kızın başına neler geleceği ve Eylül'ün sonunda üvey babasından kurtulmasının diziye neler katacağı şimdiden merak konusu oldu.

KIRGIN ÇİÇEKLER 84. SON BÖLÜM TAMAMI (TEK PARÇA OLARAK) FULL - HEMEN İZLEYEBİLİRSİNİZ!
BİZE ULAŞIN