Demet Akalın'dan Gülşen'e gösterişli hediye

Geçtiğimiz Ocak ayında anne olan pop müziğin güçlü ismi Gülşen 41. yaşını kutladı. Doğum gününde sevdiklerinden gelen hediyeleriyse sosyal medya hesabından paylaştı.

Demet Akalın'dan Gülşen'e gösterişli hediye
Dört ay önce oğlu Benan'ı dünyaya getiren Gülşen, yeni yaşını geçtiğimiz günlerde eşinin Kuruçeşme'deki Hotel Les Ottomans'da organize ettiği sürpriz bir partiyle kutladı. Partiye Demet Akalın-Okan Kurt çiftiyle yapımcı Samsun Demir de katıldı. Gülşen dostlarından gelen yeni yaş hediyelerini Instagram hesabının hikaye kısmından takipçileriyle paylaştı.100 BİN LİRALIK SAAT HEDİYE ETTİ

Çok sayıda isimden çiçek ve pasta alan Gülşen'e gelen hediyelerden en çok dikkat çekeniyse Demet Akalın'dan gelen saatti... Akalın kendisine daha önce hiçbir ücret talep etmeden şarkı veren sıkı dostu Gülşen'e doğum gününde değeri 100 bin lira olduğu öğrenilen yılan tasarımlı gösterişli bir saat hediye etti.Geçtiğimiz 23 Nisan'da 45 yaşına giren Demet Akalın'a Gülşen sürpriz yaparak elinde pastasıyla habersiz bir şekilde dostunun kapısını çalmıştı.Yakın dostu ve meslektaşı Gülşen'i doğum öncesinde ve sonrasında yalnız bırakmayan Demet Akalın, sanatçıya doğum hediyesi olarak 5'i 1 yerde takmış, hastanedeki anne ve bebek odasını da özel olarak fil konseptiyle dekore ettirmişti.

BİZE ULAŞIN