İftar ve sahura özel lezzetler

Orucunu keyifli bir ortamda açmak isteyenler için İstanbul’da birbirinden leziz seçenekler var. İsterseniz Boğaz manzarası karşısında, isterterseniz fasıl müziği eşliğinde orucunuzu açabilir, yöresel lezzetlerle sahur yapabilirsiniz

İftar ve sahura özel lezzetler
FASIL MÜZİĞİ EŞLİĞİNDE İFTAR
Mövenpick Hotel Istanbul, 27 Mayıs–24 Haziran tarihleri arasında AzzuR Restaurant'da, Türk ve Osmanlı yemek kültürünü yansıtan lezzetlerle bezenmiş, canlı fasıl müziğinin eşlik ettiği görkemli bir iftar büfesi sunuyor. Başaşçı Giovanni Terracciano ve ekibi tarafından hazırlanan iftar büfesinde; Ramazan şerbeti, iftariyelikler, zeytinyağlılar, yöresel çorbalar, ızgara ve kebap çeşitleri, mantı ve dönerin yanı sıra çeşit çeşit tatlılar bulunuyor. İftar büfesinde yer alan gurme Mövenpick dondurmalarını da deneyebilirsiniz.

24 SAAT AÇIK
Gaziantep mutfağının lezzet elçisi Nezih Kebap, Ramazan ayında geleneksel lezzetleriyle 24 saat hizmet veriyor. Anadolu lezzetlerini yerinden getirip Boğaz'a taşıyan Nezih, manzarasıyla ruhunuza, lezzetleriyle de bedeninize keyif verecek bir iftar ve sahur yaşatıyor. Gaziantep başta olmak üzere Anadolu'nun dört bir yanında Nezih için üretilen lezzetler ve geleneksel sunumlar ile iftarda başlayan lezzet şöleni, sahura kadar devam ediyor.RAMAZAN'A ÖZEL LEZZETLER
Ramazan ayına özel olarak Executive Şef Aydın Demir yönetiminde Türk ve Osmanlı mutfağı lezzetlerinden oluşan bir mönü hazırlayan Feriye Palace, misafirlerini ziyafet sofralarında ağırlıyor. Osmanlı döneminden günümüze kadar gelen süzme mercimek çorbası, Feriye'nin geleneksel ot çorbası, Boşnak böreği, saray usulü baklava böreği, hünkar beğendili kebap, kuzu tandır ve islim kebabı; Ramazan'a özel hazırlanan lezzetlerden sadece birkaçı.

PİZZASEVERLER İÇİN..
Dominos'un leziz ve doyurucu Bol Malzemos pizza, Ramazan ayı boyunca Gel-Al'da 9.90 TL'den pizzaseverlerle buluşuyor. Türkiye'nin dört bir yanındaki 300'den fazla Domino's restoranı, Ramazan boyunca gece saat 3'e kadar hizmet veriyor.

ORUCUNUZU BOĞAZ'I İZLEYEREK AÇIN
Manzarası ve kalitesiyle İstanbul'un en seçkin restoranlarından biri olan Lacivert'in, Ramazan ayına özel hazırladığı mönü, iftar sofralarına lezzet katıyor. Restoranın mönüsünde, iftariye tabağı, zeytinyağlılar, çorbalar, et yemekleri ve balık çeşitleri bulunuyor.

İSTER DIŞARIDA, İSTER İÇERİDE KEYİF
Fairmont Quasar İstanbul'un bahçe katında yer alan Aila, ister iç mekanda, ister bahçede iftar keyfi sunuyor. Konuklar meze, zeytinyağlılar ve tatlıları açık büfeden seçerken; iftariyelikler, çorba ve ana yemekler, masada servis ediliyor.

KALABalık sofralar için alternatif
Wyndham Grand İstanbul Levent bünyesinde hizmet veren Carême Restaurant, Türk ve Osmanlı mutfağından lezzetleri misafirleriyle buluşturuyor. Carême Restaurant; hem ailece yenecek iftar yemekleri, hem de şirket organizasyonları için güzel bir alternatif sunuyor.
BİZE ULAŞIN