Hülye Koçyiğit sevenlerinin yüreğine su serpti

ABD'nin New York kentinde geçtiğimiz hafta başında akciğerindeki kanserli bölge için ameliyat edilen sinema sanatçısı Hülya Koçyiğit, sosyal medya hesabından yaptığı yeni bir paylaşımla sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Hülye Koçyiğit sevenlerinin yüreğine su serpti
Geçtiğimiz günlerde yoğun bakımdan çıkartılarak normal odaya alınan usta sanatçı Hülya Koçyiğit, bir süre önce nefes almakta zorlandığını açıklamış, dayanılmaz ve şiddetli ağrılarının devam ettiğini belirtmişti. Koçyiğit yaptığı yeni bir paylaşımla takipçilerinin yüreğine su serpti.

"YENİ GÜNE UMUTLA BAKIYORUM"

"Ameliyattan sonra ilk kez bu kadar iyiyim" diyen Koçyiğit "Bu fotoğrafı şu anki hislerimi yansıttığı için paylaşmak istedim. Çünkü bugün, bu fotoğraftaki gibi gülümseyerek, umutla bakıyorum yeni güne ve ameliyatımdan sonra ilk kez bu kadar iyi hissediyorum. Bu duyguda payınız çok büyük. Hepinize çok teşekkür ediyor ve güzel günler diliyorum. İyi ki varsınız..." açıklamasında bulundu.

İşte Koçyiğit'in o paylaşımı...HÜLYA KOÇYİĞİT’İN TÜRKİYE SEVDASI SELİM SOYDAN'DAN HÜLYA KOÇYİĞİT'E DUYGUSAL MEKTUP HÜLYA KOÇYİĞİT SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI! SAĞLIK DURUMU NASIL? FİLİZ AKIN'DAN HÜLYA KOÇYİĞİT'E DESTEK
BİZE ULAŞIN