Metin Tekin: Tarık Emir'le gurur duyuyoruz

1993 yılında evlenip boşanan Beşiktaş'ın efsanevi futbolcusu Metin Tekin ve ünlü şarkıcı Şevval Sam'ın oğlu Tarık Emir Tekin 8 bin kişinin başvurduğu Oxford'un drama okuluna seçilen 17 kişiden biri ve ilk Türk oldu.

Metin Tekin: Tarık Emir'le gurur duyuyoruz

Habertürk'te yer alan habere göre; Metin Tekin ile oğlu Tarık Emir Tekin önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Tarık Emir'in dünyanın en prestijli üniversitelerinden Oxford'un drama okulunda kabul görmesiyle ilgili konuşan baba Tekin, gururlu olduğunu belirtti. Emir Tekin ise "Daha yolun başındayım, Eylülde başlıyorum. İnşallah iyi geçer benim için" şeklinde açıklamada bulundu.

OXFORD'UN DRAMA OKULUNDA OKUYACAK

Tarık Emir, dünyanın en prestijli üniversitelerinden Oxford'un drama okuluna başvuran 8 bin kişi içinden kabul gören 17 kişiden biri ve ilk Türk oldu. Claire Foy, Richard Gadd gibi ödüllü ve başarılı isimler de bu okulun mezunları arasında. Tarık Emir, yeteneğin yanı sıra, yüksek motivasyona sahip, meydan okumaya hazır, sektörün değişen ihtiyaçlarına karşı esnek ve açık olan insanların kabul edildiği kurumda 3 yıllık eğitim alacak.

BİZE ULAŞIN