Arda Turan ile Aslıhan Doğan barıştı

Ekim 2016'da Arda Turan'la yollarını ayıran Aslıhan Doğan ayrılık nedeni olarak futbolcunun İspanya'daki ev ortamının kendisine uymamasını göstermişti. Çiftin çalkantılı aşk hayatında yeni bir gelişme yaşandı.

Arda Turan ile Aslıhan Doğan barıştı
Geçen 8 ayda Arda Turan'ın adı Ebru Şallı, Yağmur Ünal ve "Kısmetse Olur" yarışmacısı Cansel Çördük'le anıldı. Aslıhan Doğan buna rağmen adı başka güzellerle anılan Arda Turan'dan vazgeçmedi ve gazetecilere "Arda bu ara sakat, bizi 1 ay sonra beraber görürsünüz" dedi.

SOSYAL MEDYADAN BİRBİRLERİNİ SİLDİLER

Eski sevgililer, birkaç kez karşılıklı sosyal medyadan birbirlerini takibe aldı ancak daha sonra yine takibi bıraktı. Şu günlerde İstanbul'da olan Arda Turan ile Aslıhan Doğan cephesinde sürpriz bir gelişme yaşandı. Yıldız futbolcu, yeniden görüşmeye başladığı Aslıhan Doğan'la sık sık bir araya gelmeye başladı.Duymayan Kalmasın'ın haberine göre çift, barıştıktan sonra ilk kez Four Seasons Otel'de düzenlenen iftar yemeğinde görüntülendi.

BALKONDAN AŞK İTİRAFI


Daha sonra ise ikili Arda Turan'ın kardeşi Okan Turan için kiraladığı evde bir araya geldi. Bu buluşmayı da Aslıhan Doğan'ın Okan Turan'ın Rumelihisarı'nda yeni taşındığı yalı dairesinin balkonundan paylaştığı video ele verdi.BİRBİRLERİNİ YENİDEN TAKİBE ALDILAR

Yüksek Sadakat'in "Belki Üstümüzden Bir Kuş Geçer" şarkısının fonda çaldığı Boğaz manzaralı videosunun üzerine Aslıhan Doğan, "Hiçbir yüz güzel değil senin yüzünden" diyerek Arda Turan'a olan aşkını haykırdı. Bu arada ikili sosyal medyadan yeniden takipleşmeye başladı.

YALI DAİRESİNİN AYLIK KİRASI 15 BİN TL

Aslıhan Doğan'ın balkonundan İstanbul Boğaz'ını seyrettiği yalı dairesini, Arda Turan geçen haftalarda kardeşi Okan Turan için kiralamıştı. Futbolcu, aylık kirası 15 bin TL olan rumelihisarı sırtlarındaki evin 180 bin TL tutan yıllık oturma ücretini de peşin yatırdı.Arda Turan'ın tüm ticari işlerini takip eden ve Atv'nin sevilen dizisi "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz"da rol alan kardeşinin ulaşım sıkıntısı yaşamaması için şehrin göbeğinde ev tuttuğu gündeme gelmişti. Arda Turan'ın geçen yıllarda 5.5 milyon dolara satın aldığı Bahçeköy'deki futbol sahası ve havuzlu evini de kiraya vereceği öğrenildi.
BİZE ULAŞIN