İpek Tanrıyar iftarda baygınlık geçirdi

Diyaliz tedavisi gören böbrek hastaları için her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftarda oyuncu Tuğba Melis Türk ve İpek Tanrıyar hastaları yalnız bırakmadı.

İpek Tanrıyar iftarda baygınlık geçirdi
MELİS TÜRK'TEN ANNESİNE DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

Hem hastalarla birlikte olup, hem de annesini doğum gününde yalnız bırakmak istemediği için iftara annesiyle katıldığını söyleyen Tuğba Melis Türk'e Vakıf yetkilileri pasta ile sürpriz yaptı. Oruçların açılmasının ardından tek tek masaları dolaşarak hastalarla sohbet edip, fotoğraf çektiren ünlü oyuncu ve annesi, pasta sürprizi karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Doğum günü pastasını diyaliz hastalarının alkışları eşliğinde kesen Metanet Türk, "Kızımla gurur duyuyorum, hayatımın en anlamlı doğum gününe vesile oldu, sizler gibi güzel insanlarla yeni bir yıla başladım" diyerek duygularını dile getirdi.HASTANIN ÖLÜM HABERİNİ ALINCA BAYGINLIK GEÇİRDİ

Keyifli başlayan iftar organizasyonunda; orucunu hastalarla birlikte açan İpek Tanıryar, bir çoğunu uzun yıllardır tanıdığı diyaliz hastalarıyla tek tek ilgilendi. Masaları dolaşarak hastalarla sohbet eden Tanrıyar'ın gözü 10 yıldır tanıdığı genç bir diyaliz hastasını aradı. Masada oturanlara, "nerde benim kızgın dostum diyerek, genç arkadaşını soran Tanrıyar, "Onu kaybettik, artık hayatta değil" cevabını alınca, göz yaşları içinde baygınlık geçirdi. Hastalara eşlik eden hemşirenin müdahalesi ile kendine gelen Tanrıyar'ı Vakıf Başkanı Timur Erk teselli etti.
BİZE ULAŞIN