Mustafa Ceceli isyan etti

Geçtiğimiz hafta 9 yıllık eşi ve oğlu Arın'ın annesi Sinem Gedik ile evliliğini sonlandıran şarkıcı Mustafa Ceceli sevgilisi Selin İmer ile evleneceğini duyurmuştu. Ceceli yaptığı açıklamanın ardından gelen eleştirilere isyan etti ve eski eşiyle ilgili de açıklamalarda bulundu.

Mustafa Ceceli isyan etti

9 yıllık evliliğini geçtiğimiz günlerde sonlandıran ve yeniden nikah masasına oturmaya hazırlaanan Mustafa Ceceli sosyal medya hesabından dikkat çekici bir paylaşımda bulundu. İşte "Daha fazlası çok fazlası var ama oğlumun gelecekteki psikolojisi önceliğim olduğu için susacağım " şeklinde duygu ve düşüncelerini kaleme döken Ceceli'nin açıklamaları...

"AMAÇ BENİ KARALAMAK!"

"Sustum belki hakikat açığa çıkar diye bekledim.. Fakat ben sustukça daha da çarpıtıldı zaten zor olan bu süreç.. Yıllardır süren fikir ayrılıkları çatırdattı önce evliliği, ardı arkası kesilmeyen kavgalar da kaçınılmaz sona getirdi bizi.. Ocak ayında başlayan boşanma süreci sanki bir haftada olup bitmiş gibi lanse edildi.. Boşanma kararımızdan çok sonra başlayan ilişkim sanki boşanma sebebi gibi gösterildi.. Bu fotoğrafları basına kim ve kimlerin verdiği apaçık ortada zaten.. Amaç; beni karalamak.. Gizlice bilgisayarıma girip e-postamdan fotoğrafların fotoğrafı aylar önce çekilmişti zaten.. Nedense anlaşmalı boşanma protokolündeki istekleri yerine getiriline kadar beklenildi...."

"OĞLUM İÇİN SUSACAĞIM!"

"Daha fazlası çok fazlası var ama oğlumun gelecekteki psikolojisi önceliğim olduğu için susacağım ve devamını yasal yollardan çözeceğim.. Şiddetli geçimsizlikle başlayan bu sürecin böylesine şiddetli bir karalamayla son bulmasına gönlüm razı değil.. Bu açıklamayı daha acı seyler yaşanmamasını ümit ederek yapıyorum.. Sağduyunun ve vicdanların seslenişinin galip geleceğine inancım tam.."

BİZE ULAŞIN