Bahar Candan: Bana çok büyük haksızlık yapıldı

Katıldığı stil yarışmasıyla adını duyuran Bahar Candan, ünlü komedyen Eser Yenenler'in evinde Murat Boz'la eğlendiği ortaya çıktıktan sonra gelen eleştiriler hakkında açıklama yaptı.

Bahar Candan: Bana çok büyük haksızlık yapıldı

Bodrum'da sahne alan Bahar Candan için izdiham yaşandı. Bir saat içerisinde tıka basa dolan eğlence mekanı kapılarını erken saatlerde müşterilere kapatmak zorunda kaldı. Yaklaşık bin 500 kişinin izlemeye geldiği Bahar Candan'ı meraklı gözlerle izleyen yerli ve yabancı turistler Candan'ın bol bol fotoğrafını çekerek öz çekim yaptı."SORUMLULUKLARIM BENİ ÇOK YORDU"

Sahne öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Candan Bodrum'da olduğu için çok mutlu olduğunu ifade ederek "Okulların tatil olmasıyla birlikte hemen Bodrum'a geldim. Her hafta sahne alıp şarkımı söyleyeceğim. Hayatımın en mutlu günü bugün. Çok yoruldum. Hem yarışma programı hemde okulum ve güzellik merkezindeki sorumluluklarım beni oldukça yordu. Ama beni eğlenmek dinlendiriyor. Ben burada hem eğleneceğim hem dinleneceğim bir yandan da tatil yapıp para biriktireceğim" dedi.

"HAKSIZLIĞA UĞRADIM"

Geçtiğimiz haftalarda ünlü oyuncu Eser Yenerler'in evinde Murat Bozla eğlendiği gerekçesiyle magazin gündemine bomba gibi düşen Candan hakkını yediklerini söyleyerek "Benim için talihsizlikti. Benim tarafımdan söylenecek bütün sözler söylendi. Bana çok büyük haksızlık yapıldı" ifadelerini kullandı.

BİZE ULAŞIN