Hülya koçyiğit'ten eşine: Nefesini hissetmek bile iyi geldi

ABD'nin New York kentinde 22 Mayıs'ta akciğer ameliyatı olan Türk sinemasının usta oyuncusu Hülya Koçyiğit'in geçtiğimiz günlerde taburcu edilmesinin ardından zor günleri yavaş yavaş geride bırakıyor...

Hülya koçyiğit'ten eşine: Nefesini hissetmek bile iyi geldi
Akciğer kanseri teşhisiyle ameliyat masasına yatan ve ciğerinin üçte biri alınan Koçyiğit, taburcu olduğunu altı gün önce sosyal medya hesabından duyurmuştu. Koçyiğit, kendisini bir an olsun yalnız bırakmayan 49 yıllık eşi Selim Soydan'ın desteğiyle moral buluyor.


"NEFESİNİ HİSSETMEK BİLE BANA İYİ GELDİ"

Bir haftanın sonunda hastaneden taburcu edilen Koçyiğit, şu açıklamayı yaptı: "Selim, bu zor süreçte hep gözlerimin içine baktı, hep elimi tuttu. Onun nefesini bile hissetmek bana iyi geldi. İnanıyorum ki sevgi de ilaçlar kadar önemli.""HASTALIĞIN ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ"

Soydan ise şöyle dedi: "Hülya'nın elini tuttuğum, onun sıcaklığını hissettiğim an dünyalar benim oluyor. Hülya benim birtanem. Can cana bu hastalığın üstesinden geleceğiz."

KOÇYİĞİT, TÜRKİYE'YE NE ZAMAN DÖNECEK?

Hülya Koçyiğit'in 2 hafta uçağa binmesi yasak. Bayramı evinde ge��irmek istediği öğrenilen Koçyiğit'in, 2 haftanın ardından yapılacak doktor kontrolüne göre Türkiye'ye dönüş tarihi netlik kazanacak.
BİZE ULAŞIN