Yeşim Salkım emekli oluyor

49 yaşındaki şarkıcı ve oyuncu Yeşim Salkım 14 ay sonra Bağkur’dan emekli olacağını ve daha küçük komşularının olabileceği bir yerde yaşamak istediğini söyledi.

Yeşim Salkım emekli oluyor

Emre Saygı'nın hazırlayıp sunduğu programa konuk olan Yeşim Salkım , Saygı ve sosyal medya kullanıcılarının sorularına samimi ve bir o kadar da iddialı aç��klamalarda bulundu.

"KIZIM BABASINA ÇEKMİŞ"

Kızı Ada'nın da babası Hakan Eratik gibi astigmat olduğunu ve gözlük taktığını söyleyen Yeşim Salkım "Ada'nın gözleri babaya benzedi. Sol gözü astigmat. Hakan'ın sol gözü yüzde 80 görmüyor ve bunu yıllarca farketmemiş. Normal görüyorum diye düşünmüş. Hakan araba kullanırken dalga geçerdim. Sen sola doğru çekiyorsun diye" dedi.

SANAT CAMİASININ MASKELİ YÜZLERİ

Sanat camiasındaki insanların birkaç maskesi olduğunu ve televizyona çıkarken birini çıkartıp ötekini taktıklarını söyleyen Yeşim Salkım " Bizim gibi insanların bir kaç tane maskesi var. Televizyona çıkınca birini çıkartıp diğerini takarız. Ama herkesin kusuru vardır. İnsanlarda defolarıyla güzeldir" diye konuştu.

"ESTETİK YAPTIRABİLİRİM"

Hayatı boyunca hiç estetik yaptırmadığını ancak ilerleyen yıllarda yanakları sarktığı taktirde estetik yaptırabileceğini söyleyen Yeşim Salkım " Hiç estetik yaptırmadım. İlerleyen yıllarda yanaklarım ve gıdığım sarkarsa estetik yaptırabilirim. Bejamin Button gibi olmayacağız. Hiç umurumda değil kilolu olmak. Ben kendimle dalga geçebiliyorsam hiç sıkıntı yok" dedi.

"BAĞKUR'DAN EMEKLİ OLUYORUM"

14 ay sonra Bağkur'dan emekli olacağını ve daha küçük komşularının olabileceği bir yerde yaşamak istediğini söyleyen Yeşim Salkım "14 ay sonra Bağkur'dan emekli oluyorum. Bağkur maaşının çok güzel bir maaş olacağını düşünüyorum. Kimseye saygısızlık etmek istemiyorum ama ben biraz daha küçük ve komşularımın olduğu bir yerde yaşamak istiyorum" dedi.

"KIZLARIMI GÖREMEYECEĞİMİ DÜŞÜNDÜM"

Hayatta her şeyin film şeridi gibi gözünün önünden geçtiği anın Kıbrıs'ta yaşadığı rahatsızlık sırasında hastaneye kaldırılırken gibi olduğunu söyleyen Yeşim Salkım "Hayatta tamam artık her şey bitti dediğim an Kıbrıs'ta bir kanamayla uyanmam ve hastaneye kaldırıldığım zaman oldu. Artık çocuklarımı göremeyeceğim diye düşünmüştüm" dedi.

"MESLEĞİME İHANET ETTİM"

Özel hayatını ön planda tuttuğu için mesleğine bir çok kez ihanet etmiş bir kadın olduğunu söyleyen Yeşim Salkım "Ben dönem dönem şarkıcılığı ve oyunculuğu unutup sıkıntılı olan özel hayatımdan yana kullandım. Çok şarkı ve film kaçırdım. Bu yüzden mesleğine ihanet etmiş biri olarak görüyorum" dedi.

BİZE ULAŞIN