Bergüzar Korel ile Halit Ergenç'in ev arayışı

Oyuncu Bergüzar Korel’le eşi Halit Ergenç, Çeşme’nin hemen karşısındaki Sakız Adası’ndan villa almak için kolları sıvadı. Ünlü çift, limit olarak da 350 bin euro koydu.

Bergüzar Korel ile Halit Ergenç'in ev arayışı
Magazin dünyasının gözde isimlerinden Bergüzar Korel'le eşi Halit Ergenç geçtiğimiz 9 ay boyunca paraya para demedi. Eşiyle birlikte aynı dizide oynayan Ergenç, bölüm başı 140 bin TL kazanırken Korel de 80 bin TL'yi cebine koydu. Karı-koca bir sezon boyunca biriktirdikleri yaklaşık 8 milyon TL'yi değerlendirmek için ise kolları sıvadı.

YUNANİSTAN'DAN EV ALACAKLAR

Daha önce de kazancını gayrimenkule yatıran Ergenç, bu kez de aynı yolu seçti. 2013'te Yunanistan'ın Yanya şehrinde bir arazi alıp turistik tesis inşa etmeye niyetlenen ünlü oyuncu, bireysel yatırımı için de Komşu'da karar kıldı. İzmirli eşi Bergüzar Korel'le Ege aşığı olan başarılı oyuncu, Yunanistan'da ev arayışına girdi. Her yaz tatilinde Çeşme'ye giden ünlü çift, Yunanistan'ın Sakız Adası'ndan ev almak için emlakçıların kapısını bir bir çalmaya başladı.
OĞULLARININ GELECEĞİ İÇİN...

Kendilerine yaklaşık 350 bin euro'luk (1 milyon 400 bin TL) limit koyan ikili, henüz hayallerindeki evi bulamadı. Oğullarının geleceğini garanti altına almak için paralarını gayrimenkule yatıran çiftin Yunanistan'ı tercih etmesinin de özel bir nedeni var. Pek çok ünlü isim Miami ve Londra gibi uzak noktalardan ev alırken Korel'le Ergenç, İzmir'e feribotla 45 dakika uzaklıktaki Sakız'ı tercih ederek bir ayaklarının da Türkiye'de olmasını sağlayacak.

Kaynak: Takvim
BİZE ULAŞIN