Arap hayranı Nurgül Yeşilçay'a 300 bin TL kazandırdı

Yıllar önce bir ressamın yanında çıraklık yapıp resim sanatında kendini geliştiren oyuncu, şimdi de dikişnakışa merak sardı. Dizi setinde işlediği nakışları çantalara uygulayan Yeşilçay, yeni bir marka kurdu. Güzel oyuncu renk renk çantaları Bodrum Yalıkavak'ta alıcılarıyla buluşturuyor.

Arap hayranı Nurgül Yeşilçay'a 300 bin TL kazandırdı

Rol aldığı diziler Ortadoğu'da gösterilen Nurgül Yeşilçay'ın, Arap bir hayranı mağazayı arayıp tanesi 3 bin TL olan çantalardan 100 adet sipariş verdi ve 300 bin TL'yi peşin yolladı.

Nurgül Yeşilçay,set aralarında, sahne sırası beklerken kendine kalan tüm vakti nakış yaparak değerlendirmeye başlamış ve yaptığı nakışları çanta haline getirmeye başlamıştı.ÇANTALARI 3 BİN TL'DEN SATIYOR

Posta'da yer alan habere göre; Bu uğraşıyla ilgili olarak "Kendimi bildim bileli resim yaparım, el işlerine yatkınlığım var. Zamana hükmetmek yerine onu en doğru en verimli şekilde kullanıyorum" diyen Yeşilçay işi ticarete dökmüştü.

Nurgül Yeşilçay, el işi çantalarını Bodrum Yalıkavak'ta satıyor. Tasarımlarını ev hanımlarına emanet eden ve onlara da bu uğraşı üzerinden kazanç sağlayan Yeşilçay'ın el emeği göz nuru çantaları 3 bin TL'den alıcı buluyor.

BİZE ULAŞIN