Şeker gibi bayram eğlenesi

Müzik dünyasının ünlü isimleri, üç günlük bayram boyunca hayranlarını müziğe doyuracak. Demet Akalın, Murat Boz ve Serdar Ortaç Sahne İstanbul Bodrum’da, Yaşar Gaga beş farklı şehirde, Ümit Besen My Cabaret Türkbükü’nde, Muazzez Ersoy ve Sibel Can ise Kıbrıs’ta sahneye çıkacak

Şeker gibi bayram eğlenesi
SAHNEDE ŞAMPİYONLAR LİGİ

Bayramda kapılarını açacak BVS Group'a ait olan Sahne İstanbul Bodrum, iddialı programları ile bu yaza da damga vuracak. Bayramın birinci günü Demet Akalın ile yaz sezonuna başlayacak olan mekanda, bayramın ikinci günü Murat Boz performans sergileyecek. Bayramın son günü ise Hakan Altun'u sevenleri ile buluşturacak olan Sahne Bodrum'da; bayram sonrası her çarşamba Fatih Ürek, her perşembe Serkan Kaya, 30 Haziran'da Berkay, 7 Temmuz'da Serdar Ortaç ve 16 Temmuz'da ise Koray Avcı sahneye çıkacak. Haftanın altı günü açık olacak olan mekanda sanatçılar dev orkestraları ve canlı performanslarıyla en sevilen şarkılarını seslendirecek.

7 GÜNDE 10 KONSER
7 BİN KİLOMETRE YOL
'Alakasız Şarkılar' proje albümüyle son zamanların en çok konuşulan isimlerinden Yaşar Gaga, konserlerine başlıyor. Gaga, üç günlük bayramı beş ayrı konserle kutluyor. Bayram boyunca beş farklı şehri gezecek olan sanatçı, ilk gün Bodrum ve Erdek'te, ikinci gün İstanbul'da, üçüncü gün gündüz Çeşme'de, gece ise Kuşadası'nda sahneye çıkacak. Bayramdan sonra da sahne çalışmalarına hız kesmeden devam edecek olan Gaga; Antalya, Bodrum ve İstanbul'da olmak üzere toplamda 10 konser verecek. Gaga yedi gün boyunca devam edecek konser serisi için yaklaşık 7 bin kilometre yol kat edecek.

ÜMİT BESEN BAYRAMIN İLK GÜNÜ TÜRKBÜKÜ'NDE
Kış sezonu boyunca adından sıkça söz ettiren, BVS Group'a ait olan My Cabaret Etiler, yaz sezonunda Bodrum Türkbükü'nde müdavimlerine hizmet vermeye devam edecek. Mekanda bayramın ilk günü usta yorumcu Ümit Besen, ikinci günü Leman Sam, üçüncü günü ise Soner Olgun sevenleri ile buluşacak. Yaz sezonu boyunca her cuma Soner Olgun ve her cumartesi ise Leman Sam My Cabaret Türkbükü sahnesinde olmaya devam edecek.

ANTALYA'DA ENBE FIRTINASI ESECEK
Beh zat Gerçeker şefliğindeki ENBE Orkestrası, Ramazan Bayramı'nın ikinci günü Antalya'daki Sueno Deluxe Hotel'de sevenleriyle buluşacak. ENBE, İtalyan aryalarından Fransız şansonlara, Arjantin tangolarından akustik popa uzanan geniş müzik yelpazesiyle seyirciye müzik ziyafeti çekecek.

CAN VE YILDIZHAN'A YOĞUN İLGİ
SİBEL Can ve İzzet Yıldızhan bayramı Kıbrıs'taki Savoy Ottoman Hotel'de geçirecek. Bayramın ilk günü Yıldızhan, bayramın ikinci günü ise Can konukların kulağının pasını silecek. Bu iki özel gecenin rezervasyonları günler öncesinden doldu.

KIBRIS'TA NOSTALJİ GECESİ
Sanat müziğinin ünlü ismi Muazzez Ersoy, bayramın ikinci günü Girne'deki Skull King Oscar Hotel'de performans sergileyecek. Ersoy "Bu bayramı, bayram gibi kutlamak istiyorum. Ağzımızın tadı şeker gibi olsun. Klasikleşmiş nostalji geceme herkesi bekliyorum" diyor.
BİZE ULAŞIN